Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Jídlonosič termo 4x0,9 l

120957
Kolekce

Nerezový čtyřpatrový termojídlonosič v rovném provedení, jehož součástí jsou 4 dvoustěnné misky o průměru 14 cm, vrchní poklice a kovový stojan s přezkou a uchem, který sestavu spojí a umožní jeho přenášení. Více informací

Množství:
Cena:
599,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Celonerezový termojídlonosič je praktickým pomocníkem, pokud potřebujete přenést jídlo do práce nebo z práce, berete si ho s sebou na cesty nebo vozíte pokrmy ze závodního stravování, jídelen k vašim blízkým.

Udrží připravené pokrmy po delší dobu na jejich konstantní teplotě – horká polévka hned tak nevychladne a zeleninový salát zůstane déle křupavý a čerstvý.

Obsahuje 4 nerezové dvoustěnné misky o objemu 0,9 l. Misky jsou ideální pro uložení celého menu, polévky, hlavního jídla, samostatné přílohy a dezertu. Jeho součástí je také kovový stojan, který umožňuje skládání nádob na sebe a zároveň je opatřený přezkou sloužící k jejich pevnému zajištění.

Lze jej mýt v myčce nádobí.

Vlastnosti produktu

Kolekce: TERMO
Materiál: nerezová ocel
Výška (cm): 35
Průměr (cm): 14
Hmotnost (g): 1092
Objem (l): 3,6
Objem: 4X0,9 l
Tvar: kulatý
Vlastnosti: termo
Vhodné do mikrovlnky: ne
Vhodné do myčky: ano
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel
S termoobalem: ne

Recenze

chevron up icon

Kolekce

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop