Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Jídlonosič TERMO 4x0,8 l

122860
Kolekce

Nerezový termojídlonosič se čtyřmi miskami s víčky o objemu 0,8 l uloženými v drátěném držáku. Celý set je vložen do plastového termoobalu s víčkem na závit, díky němuž bude pokrm uchován v požadované teplotě. Více informací

Množství:
Cena:
899,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Pokud si do práce nosíte oběd z domova nebo pravidelně vozíte teplé jídlo vašim blízkým, určitě využijete tuto plastovou termonádobou s nerezovým jídlonosičem. Uchování a přenášení pokrmů bude hračka. Navíc pokrmům zajistíte dostatečnou hygienu zejména při jejich převozu hromadnými prostředky.

Balení obsahuje plastový termoobal, který zajistí, že váš pokrm jen tak nevychladne nebo naopak nezteplá. Nádoba má také plastové víčko na závit se sklápějícím uchem, které umožňuje jednoduchou a pohodlnou manipulaci.

Dále jsou součástí sady i 4 nerezové misky s víčky, z nichž každá má objem 0,8 l a držák s plastovou základnou, díky němuž se misky snadno přemístí do připraveného termoobalu. Ten lze samozřejmě využít i samostatně, bez misek a držáku, jako jakoukoliv běžnou termonádobu.

Nerezové misky lze mýt v myčce nádobí, termonádobu běžným způsobem, v teplé vodě se saponátem. 

Vlastnosti produktu

Kolekce: TERMO
Materiál: nerezová ocel, plast
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel
Výška (cm): 27
Průměr (cm): 20
Objem (l): 3,2
Hmotnost (g): 1348
Tvar: kulatý
Vlastnosti: termoobal
Vhodné do myčky: pouze misky
Vhodné do mikrovlnky: ne
S termoobalem: ano
Objem: 4x0,8 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop