Kdo jsme?

Česká rodinná firma, která se snaží pro své zákazníky zajistit zajímavé a kvalitní zboží do kuchyní a domácností. Vše, co se tu pro zákazníky připravuje a chystá, dělá se s maximální snahou o to, abychom potěšili všechny věkové kategorie, aby si každý ve škále výrobků našel favority podle osobního stylu a aby naše výrobky byly kvalitní, funkční a svým majitelům dobře sloužily.

Jak jsme začínali?

Úplný začátek příběhu naší firmy se datuje do roku 1993, kdy se pár odvážných lidí z Litomyšle pokusilo rozjet malý obchod. S lety přibývali zákazníci, výrobky, obchody i zaměstnanci. V současné době je z původního pokusu o obchod stabilní a prosperující firma, které se skvěle daří na českém i zahraničním trhu.

Kde sídlíme?

Domovem naší firmy je krásné historické město ve východních Čechách – Litomyšl. Z centra jsme se před pár lety přemístili do okrajové části, do nových a moderních prostor kanceláří a skladů. Někteří z nás jsou tu spolu s majiteli od úplného začátku, někteří se přidali v průběhu let a jsou tu již také pěknou řádku let. Vlivem rozrůstání obchodů jsou v našich řadách také noví nadšení zaměstnanci. Pracovně starší kolegové předávají zkušenosti nově příchozím a ti zas vnášejí do pracovního dění nový svěží vítr. Jako kolektiv se snažíme o příjemnou a tvořivou spolupráci mezi sebou navzájem, ale také mezi jednotlivými odděleními firmy.

Co je naším cílem?

Nevěřili byste, jak dlouhá je cesta výrobku od nápadu k jeho doručení k zákazníkovi. Nikdy to není pouhý výběr, objednání a doručení na sklad a posléze na prodejnu. Výrobek se vybírá, zdokonaluje, testuje, upravuje, „obléká“ do obalu, oceňuje, převáží, zaskladňuje, vyskladňuje, vystavuje… Projde rukama několika lidí, než doputuje na své místo, kde slouží a dělá radost.