Jsme národ, který miluje grilování s přáteli a rodinou. Dají se dělat osvědčené a jednoduché recepty, ale stejně tak můžete popustit uzdu své fantazii a zkoušet na grilu různé kombinace chutí.

Zajímavé recepty najdete zde >>

Grilovací desky

Hladké nebo strukturované, nepřilnavé, nerezové nebo litinové. Ať už sáhnete po jakékoliv, užijete si skvělou chuť a požitek z opečených steaků, domácích hamburgerů i křehké zeleniny. 

Například nerezové grilovací plechy využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Maso nebo špízy či ryby položíte na plech a umístíte jej na gril nebo do trouby, můžete použít i na přímý plamen. Díky dvěma úchytům se snadno přenáší – nutnost použití kuchyňských chňapek. Jsou vhodné do myčky na nádobí.

U nás najdete vše potřebné.

Grilovací desky, skladné grilovací fólie, jehly na špízy, nové grilovací mřížky a další pomocníky. 

Grilovací náčiní a prkénka

Pohoda při grilování, vůně kouře a otočení grilovaných pochoutek, masa, ryb, zeleniny i sýrů v ten správný čas. To je opravdu umění. Chvíle u grilu znamenají relax a slibují dobré jídlo u stolu na terase či zahradě. Máme pro tyto příležitosti pár vychytávek. Např. prkénko s kůrou ozvláštní servírování. A když jsou pochoutky hotové, můžete je servírovat a krájet na krásných prkénkách, stačí si jen vybrat.

Stylové stolování a textil

I mistr grilování potřebuje ochránit ruce a oblečení. Co takhle zkusit stylové grilovací zástěry a prodloužené chňapky, protože to u ohně může opravdu dost pálit. A pak šup s vašimi specialitami na talíř a můžete servírovat. Třeba na naše nové, designové jídelní sady

A určitě se bude hodit nějaký stojan na nože i jiné náčiní potřebné u grilu, v ošatce naservírujete pečivo nebo do ní umístíte všechny pochutiny na dochucování jídel.

KEMPOVÁNÍ S CHUTÍ

K táboření se hodí šikovné kempingové nádobí, náčiní a nejrůznější pomocníci nejen na grilování, ale třeba i na rychlý úklid.

Dali jsme si proto záležet při výběru položek, které se hodí nejen do chatky, karavanu, ale i dětem na táboře.

Buďte připraveni, ať už jedete na chatu, chalupu, do penzionu nebo cestujete v oblíbeném karavanu. Celý článek s vychytávkami ke kempování najdete zde >>