Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Grilovací fólie 40x33 cm 2 ks

111177

Sada dvou kusů nepřilnavé teflonové podložky na gril o rozměrech 40×33 cm. Více informací

Množství:
Cena:
179,00 Kč
Dostupnost: Skladem
2 ks v balení (89,50 Kč/ks)

Užitečné informace

chevron up icon

Ať už připravujete maso, ryby, vejce, sýr nebo zeleninu, tato nepřilnavá teflonová podložka zjednoduší vaše grilování. Jídlo se díky ní nepřipálí, zůstane hezky měkké a šťavnaté. Fólie sedí přímo na roštu, čímž zabraňuje propadávání jídla. Lze ji využít i jako zdravé vymazání plechu do trouby, například když pečete domácí pečivo, koláč nebo pizzu.

Fólie odolá teplotám až do 260 °C a je přizpůsobitelná na všechny velikosti a tvary grilu. Výhodou je její snadná údržba – stačí ji omýt teplou mýdlovou vodou nebo vložit do myčky. Balení obsahuje dva kusy.

Využijete ji nejen při domácím grilování, ale i na dovolené, v karavanu nebo pod stanem, kde nemáte k dispozici grilovací kámen nebo plechy, které by při převozu zabraly hodně místa v kufru auta nebo v zavazadle.

Upozornění: Před každým použitím podložku omyjte. Nepoužívejte příliš ostré předměty, které mohou poškodit nebo poškrábat její povrch. Nepokládejte ji na přímý plamen. Po skončení grilování stačí podložku otřít a následně omýt mýdlovou vodou proti mastnotě. Podložku neskládejte a neměňte její tvar, mohlo by to poškodit její vlastnosti.

Vlastnosti produktu

Materiál: skleněné vlákno s teflonovou úpravou
Barvy: černá
Délka (cm): 40
Šířka (cm): 33
Hmotnost (g): 58
Použití: na grilování, na pečení

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop