Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Forma na hamburger pr. 11,5 cm

120060

Kovová forma na hamburgery se žebrovanou strukturou, složená ze dvou dílů. Horní díl opatřen plastovým držadlem pro snadnější přípravu masových placiček. Více informací

Množství:
Cena:
199,00 Kč
Dostupnost: Není skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Forma na hamburgery pomůže vytvořit pravidelné placičky z mletého masa bez otřepených okrajů, které můžete buď smažit na pánvi nebo hodit na grilovací desku či mřížku. Tímto šikovným "tvořítkem" vzniknou pravidelné hamburgery o průměru 11,5 cm, s typickou žebrovanou strukturou.

A jak na to? Do formy vložíte ochucené mleté maso, v případě hamburgerů klidně bez vajíčka a strouhanky, a pomocí víčka upěchujete. Ideální je maso hovězí. Čerstvé maso, třeba z plecka, ochuťte francouzskou hořčicí, solí, zeleným pepřem, worcesterem, a máte skvělý materiál na hamburger. Maso si zaslouží dobře ručně promíchat, při zpracování a tvarování masa pomůže i studená voda, maso se potom nelepí.

Vytvořeným karbanátkům prospěje chvilka odpočinku v lednici před přípravou. Na začátku grilování nechte hamburgery v klidu zatáhnout, než jdou samy lehce z roštu. Pokud tuto zásadu dodržíte, čistě je obrátíte. 

Vlastnosti produktu

Materiál: hliníková slitina s povrchovou úpravou
Nepřilnavý povrch: ne
Výška (cm): 7,5
Průměr (cm): 11,5
Hmotnost (g): 221
Tvar: kulatý
Materiál rukojeti: plast
Použití: na hamburgery
Vhodné do myčky: ne
Vhodné do mikrovlnky: ne
Vhodné do trouby: ne
Vhodné do mrazáku: ne
Období: celoročně

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop