Navíc je to doba příměstských i klasických táborů, tak dětem zabalte do kufru vše potřebné. Více vychytávek na tábor najdete zde >>

S ORIONEM BUDETE PŘIPRAVENI.

I letos je nejčastějším způsobem trávení dovolené karavan nebo pronájem chaty či chatky, ideálně v naší krásné zemi. Děti se chystají na tábor a vy musíte myslet na tolik věcí?

Některé praktické kousky budete na dovolené určitě potřebovat a najdete je právě u nás.

Někteří z nás jsou ostřílení cestovatelé, kteří jsou sbaleni za chvilku. Ale často se stává, že stojíte bezradně nad zavazadlem, ať už je to kufr nebo krosna. Nevíte, jak v něm věci uspořádat tak, aby se do něho vešlo vše potřebné?

Tady jsou naše tipy >>

S množstvím oblečení vám nepomůžeme, máme ale skvělý tip, jak snížit objem drogerie a koupelových přípravků.

U nás najdete šikovné kosmetické soupravy nebo samostatné kosmetické lahvičky na šampón, sprchový gel a další mycí prostředky, ale i malé dózy s víčkem na krémy, vlasové gely nebo mastičky.

Odlijete do nich jen takové množství, které budete potřebovat na dovolené na kole, pod stanem, v kempu nebo dětem na tábor.

A cestování s nízkonákladovými leteckými společnostmi? Objemově budou vyhovovat i při cestování s low cost aerolinkami, kdy si miniatury do 100 ml můžete vzít v uzavíratelném průhledném obalu s sebou na palubu (samozřejmě podle podmínek konkrétní letecké společnosti).

Přejeme všem, kteří se na dovolenou nebo na tábor teprve chystají, aby u nás na e-shopu nebo v prodejnách našli vše potřebné a zasloužené volno si 100% užili. Krásné prázdniny. Váš Orion tým je tu stále.