Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Valentýnské mámení


Dárek na Valentýna od Orionu

14. únor je tradičně považován za svátek všech zamilovaných. Týká se hlavně nových vztahů, kdy je každý projev citů silnou emocí a příležitostí, jak potěšit svou drahou polovičku.Valentýnská snídaně pro dva

Něžné pohlaví ocení krásnou květinu, ale i dárek v podobě krásných skleniček, svíčky a dobré večeře.

A ti, kteří jsou ve vztahu již delší dobu, chtějí si jej zpestřit a přinést do všedního soužití trochu romantiky, mohou také svého partnera překvapit. Třeba snídaní do postele, nadýchanými lívanečky a dobrou horkou kávou.

Orion proto přináší krásné, designové a zároveň praktické kousky, které se Vám budou určitě hodit.


Snídaně do postele

Romantiku hned po ránu vnese vůně kávy, toast s vajíčkem nebo lívanečky ve tvaru srdce a drobná domácí čokoládová pralinka, třeba se špetkou chilli. Vždyť právě čokoláda je afrodiziakum a dodá energii.

Nechte se rozmazlovat a zamyslete se, Valentýnská snídaněkteří pomocníci by Vám s přípravou pomohli:


Romantická večeře

Jedinečný okamžik, když se setmí, vy zapálíte vonnou svíčku a prostřete k večeři. Nachlazené bublinky v krásné designové sklenici české výroby a oblíbená hudba vytvoří romantickou atmosféru, uvolní smysly a připraví partnera na podávání valentýnského menu. Díky kvalitnímu nepřilnavému nádobí snadno vykouzlíte celé menu bez toho, aniž byste museli v kuchyni strávit ceValentýnská večeřelý den.

Vše by mělo být originální, netradiční, překvapivé. Po dobré večeři věřte, že bude sladká odměna.  My vám s výběrem vhodných dárků nebo praktických kuchyňských kousků rádi pomůžeme.

OxyShop icon Používáme oXyShop