Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Valentýnské mámení


14. únor je tradičně považován za svátek všech zamilovaných. Týká se hlavně nových vztahů, kdy je každý projev citů silnou emocí a příležitostí, jak potěšit svou drahou polovičku.

Něžné pohlaví ocení květinu, ale i dárek v podobě krásných skleniček, svíčky a dobré večeře.

A ti, kteří jsou ve vztahu již delší dobu, chtějí si jej zpestřit a přinést do všedního soužití trochu romantiky, mohou také svého partnera překvapit. Třeba snídaní do postele, nadýchanými lívanečky a dobrou horkou kávou.

Orion proto přináší krásné, designové a zároveň praktické kousky, které se Vám budou určitě hodit.


Snídaně do postele

Romantiku hned po ránu vnese vůně kávy, toast s vajíčkem nebo lívanečky ve tvaru srdce a drobná domácí čokoládová pralinka, třeba se špetkou chilli. Vždyť právě čokoláda je afrodiziakum a dodá energii.

Pojďte se rozmazlovat a zamyslete se, kteří pomocníci by Vám s přípravou pomohli:Valentýnská snídaně

Nechte se inspirovat naším receptem na luxusní pralinky z bílé čokolády, plněné směsí s lyofilizovanými malinami >>


Romantická večeře

Jedinečný okamžik, když se setmí, vy zapálíte vonnou svíčku a prostřete k večeři. Nachlazené bublinky v krásné designové sklenici české výroby a oblíbená hudba vytvoří romantickou atmosféru, uvolní smysly a připraví partnera na podávání valentýnského menu. Díky kvalitnímu nepřilnavému nádobí snadno vykouzlíte celé menu bez toho, aniž byste museli v kuchyni strávit celý den.

Vše by mělo být originální, netradiční, překvapivé. Po dobré večeři věřte, že bude sladká odměna. 

My vám s výběrem vhodných dárků nebo praktických kuchyňských kousků rádi pomůžeme.

OxyShop icon Používáme oXyShop