Mezinárodní den dětí se slaví 1. června, připravte se s předstihem. U nás najdete šikovné kousky, se kterými bude příprava a servírování občerstvení perfektní. Připravte malým nezbedům třeba:

DOMÁCÍ HAMBURGERY

Příprava hamburgerů z čerstvě namletého masa od řezníka půjde rychle od ruky díky šikovné formě na hamburgery. Pak je stačí ogrilovat na nepřilnavé grilovací desce Grande, doplnit sýrem, nakrájet rajčata, natrhat ledový salát, připravit do misek dipy. 

Děti už si mohou křupavou, opečenou housku doladit podle toho, co mají rády.

A aby držel pohromadě, použijte napichovátka.


NEJLEPŠÍ LINECKÉ CUKROVÍ – SMAJLÍCI

Hedvábné slepované linecké cukroví je velmi oblíbené. Zkuste potěšit malé nezbedy na Den dětí.

Zábava, kamarádi, hry a slaďoučcí smajlíci ke Dni dětí prostě patří. Sice se jedná o trvanlivé cukroví, ale věřte, že se po něj jen zapráší.

Hodí se jako občerstvení na pikniku, zahradní párty i jako dobrůtka, kterou donesou rodiče dětem na besídku ve školce či škole.


SLAĎOUČKÉ MUFFINKY

V Orionu najdete silikonové nebo kovové nepřilnavé formy na muffiny různých velikostí a papírové košíčky, ve kterých je lze nejen servírovat, ale rovnou i péctDěti milují nadýchané muffiny, které lze doplnit oříšky, kousky čokolády nebo drobným ovocem.

Vláčné smetanové krémy v cukrářských sáčcích vykouzlí dezert, po kterém se jen zapráší. Navíc ze zdobení můžete udělat zábavu. Cupcaky si mohou doladit děti samy, použít ovoce, cukrové zdobení nebo vykrojit z marcipánu s pomocí drobných vykrajovaček hezké tvary.


FORMY NA NANUKY

Ledové osvěžení doma vyrobené. S pomocí našich forem budou i nanuky kreativní. 

Vícebarevné vodové, smetanové i tvarohové nanuky plné ovoce, čokolády nebo karamelu jsou jednoduché na výrobu. 

Formy stojí pár korun a naděláte s nimi hodně radosti. A děti budou nadšené.


ORION TIP: JAK DOBROTY PŘENÉST

  • do parku na dětský piknik se hodí krásné piknikové koše, ať už klasické nebo s termovložkou, díky níž bude obsah déle udržen v chladu.
  • kromě košíků je perfektním pomocníkem k převážení a přenášení tzv. piknik box, který u nás najdete v několika variantách. Od jednopatrového až po třípatrový. Jednotlivá patra můžete využít na to, aby pochoutky, slané i sladké, zůstaly oddělené. Patra se spojují pomocí klipů po stranách, takže i větší cattering pohodlně přenesete. Patra lze dokoupit i samostatně.
  • nanuky, studené nápoje nebo jiné ledové osvěžení uložte do termotašek. Stačí si jen vybrat potřebnou velikost a typ, případně ji doplnit namraženou chladicí vložkou.

ORION TIP: JAK DOBROTY SERVÍROVAT

Tak zkuste uspořádat větší nebo menší dětskou oslavu, rozzářené oči a nadšení všech dětí vynahradí vynaloženou práci a čas strávený při její přípravě.