Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Den dětí


Děti oslavy milují

Slunce hřeje a děti jsou už netrpělivé. Připravte jim opravdu povedený DEN DĚTÍ se vším všudy. Zábavu, hry a něco dobrého k zakousnutí. Tou ideální oslavou je zahradní párty v kruhu rodinném nebo s nejlepšími kamarády. A pokud není k dispozici zahrada nebo velká terasa, i piknik v parku se počítá. Nesmí chybět soutěže, veselé dekorace a hlavně dobroty, na kterých si všichni pochutnají.

Mezinárodní den dětí se slaví 1. června, tak se připravte s předstihem.

U nás najdete šikovné kousky, se kterými bude příprava a servírování občerstvení perfektní. Vybrali jsme:

DOMÁCÍ HAMBURGERY

Příprava hamburgerů z čerstvě namletého masa od řezníka půjde rychle od ruky díky šikovné formě na hamburgery. Pak je stačí ogrilovat na nepřilnavé grilovací desce Grande, doplnit sýrem, nakrájet rajčata, natrhat ledový salát, připravit do misek dipy. Děti už si mohou křupavou, opečenou housku doladit podle toho, co mají rády. A aby držel pohromadě, použijte

SLAĎOUČKÉ MUFFINKY

V Orionu najdete silikonové nebo kovové nepřilnavé formy na muffiny různých velikostí a papírové košíčky, ve kterých je lze nejen servírovat, ale rovnou i péct. Zajímavých receptů je na internetu víc než dost. Děti milují nadýchané muffiny, které lze doplnit oříšky, kousky čokolády nebo drobným ovocem.

Vláčné smetanové krémy v cukrářských sáčcích, s nimiž hotové muffinky nazdobíte, vykouzlí vláčný dezert, po kterém se jen zapráší. Navíc ze zdobení můžete udělat zábavu. Cupcaky si mohou doladit děti samy, použít ovoce, cukrové zdobení nebo vykrojit z marcipánu s pomocí drobných vykrajovaček hezké tvary.domácí zmrzlina

FORMY NA NANUKY

Ledové osvěžení doma vyrobené. S pomocí našich forem budou i nanuky kreativní. Vícebarevné vodové, smetanové i tvarohové nanuky plné ovoce, čokolády nebo karamelu jsou jednoduché na výrobu. Formy stojí pár korun a naděláte s nimi hodně radosti. A děti budou nadšené.


JAK DOBROTY PŘENÉST

  • do parku na dětský piknik se hodí krásné piknikové koše, ať už klasické nebo s termovložkou, díky níž bude obsah déle udržen v chladu.
  • kromě košíků je perfektním pomocníkem k převážení a přenášení tzv. piknik box, který u nás najdete v několika variantách. Od jednopatrového až po třípatrový, opatřený víkem s držadly. Jednotlivá patra můžete využít na to, aby pochoutky, slané i sladké, zůstaly oddělené. Patra se spojují pomocí klipů po stranách, takže i větší cattering pohodlně přenesete. Patra lze dokoupit i samostatně a přidávat další a další.
  • nanuky, studené nápoje nebo jiné ledové osvěžení uložte do termotašek. Stačí si jen vybrat potřebnou velikost a typ, případně ji doplnit namraženou chladicí vložkou.

JAK DOBROTY SERVÍROVAT

Tak zkuste uspořádat větší nebo menší dětskou oslavu, rozzářené oči a nadšení všech dětí vynahradí vynaloženou práci a čas strávený při její přípravě.

OxyShop icon Používáme oXyShop