Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Kámen na pečení 44x30 cm

127018

Hranatá kameninová deska rozměru 44x30 cm, ideální na pečení křupavé pizzy, chleba, masa, ryb i zeleniny ve všech typech trub. Více informací

Množství:
Cena:
399,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Hranatý kámen na pečení umožní připravit skvělou křupavou pizzu, chléb, pečené maso, ryby, zeleninu, ale i slané a sladké pečivo bez nutnosti vymazávání tukem nebo olejem. Desku pod těstem na domácí chléb, pizzu apod. tak stačí lehce podsypat moukou. Pečicí kámen je z přírodního materiálu, který díky pórovitosti absorbuje a uvolňuje vlhkost. Díky tomuto procesu bude těsto dokonale křupavé. 

Součástí je i drátěný podstavec s praktickými rukojeťmi, které zajistí snadnější manipulaci, i když je kámen rozpálený. Vhodný do elektrické, horkovzdušné i plynové trouby, snese teplotu až do 800 °C.

Snadná údržba, stačí jej umýt v teplé vodě se saponátem, při připečení těsta nebo náplně lze použít kartáček nebo škrabku, pak opláchnout a osušit.

Doporučujeme: nevystavovat kámen teplotním šokům a nárazům, aby nedošlo k jeho poškození.

Návod k použití a recept na přípravu křupavé pizzy si můžete přečíst zde >>

Vlastnosti produktu

Materiál: kamenina, drát
Šířka (cm): 35
Výška (cm): 3,5
Délka (cm): 35
Hmotnost (g): 2580
Použití: na pizzu a chléb
Vlastnosti: přírodní materiál
Vhodné do trouby: ano
Vhodné do myčky: ne
Ucho: ano
Materiál ucha: drát

Recenze

chevron up icon

Související zboží

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop