K táboření se hodí šikovné kempingové nádobínáčiní a nejrůznější pomocníci nejen na grilování, ale třeba i na rychlý úklid. Dali jsme si proto záležet při výběru položek, které se hodí nejen do chatky, karavanu, ale i dětem na táboře.

KATALOG KEMPING: inspirujte se zde >> 


PRAKTICKÉ KEMPINGOVÉ NÁDOBÍ

Nepřilnavé nádobí Grande, díky kterému budete moci vařit plnohodnotně jako v běžné kuchyni, oceníte nejen na chalupě, ale i v karavanu. Hlavně tam se často perete s místem. Hrnce a pánve Grande mají totiž odnímatelnou rukojeť, vejdou se i do skříněk v malém kuchyňském koutku.

Oceníte i samostatně prodávané nožeprkénka, skládací cedníky nebo dózy GREY, do nichž uložíte bezpečně vše od těstovin po sypké suroviny. I při prudkém manévru s obytným vozem se tak na rozdíl od sáčků nic neprotrhne, nevysype.

Kuchyňské náčiní, naběračky, obracečky lze uložit do plastových košíků v zásuvce. 


STYLOVÉ SERVÍROVÁNÍ

Lehký kempingový plast nemusí být nevzhledný, jak tomu kdysi bývalo.

Kolekce šedo-bílého nádobí je elegantní, lehká, snadno se používá a čistí.

Takže i servírování u rozkládacího stolku bude mít šmrnc.

A tím samozřejmě nekončíme.

U nás najdete vše od plastových pohárůnerezových termosekdžbánů a talířů až po příbory.


GRILOVAČKA BUDE HRAČKA

K tomu, abyste si večer sedli k ohništi, opekli si něco dobrého, nepotřebujete celý arzenál pomocníků. Navíc někdy v kempu bývá ohniště s použitou mřížkou, na kterou se nikomu nechce dávat maso nebo klobáska. Pak oceníte šikovnou, lehkou teflonovou podložku, která splní svůj účel a přitom nezabere v zavazadle moc místa.

Kdo miluje grilování, ocení grilovací desku a praktické náčiní, se kterým udělá velkou parádu.

A s partou přátel můžete před chalupou připravit klasický buřtguláš nebo voňavou houbovou bramboračku v kotlíku, zavěšeném na trojnožce.

Navíc u nás najdete i zajímavou silikonovou fólii, která přilne k nádobě s naloženými dobrotami. Marinovaná křidélka, pořádný kus krkovice nebo kousky na šťavnaté špízy se pěkně v uzavřené misce proleží a natáhnou do sebe vůni a chuť koření


RYCHLÝ ÚKLID

I na dovolené, v chatce nebo karavanu dojde k zanesení nečistot, písku, jehličí či hlíny, dovnitř. Nezapomeňte si proto přibalit smeták a lopatku.

Univerzální silikonové vědro nebo koš, který lze rychle složit, ušetří místo a můžete ho použít nejen na úklid, ale i k přenášení nádobí do umývárny nebo přeprání špinavého prádla.


HOLA HOLA, TÁBOR VOLÁ

Chystáte děti na tábor? Sice je to záležitost července a srpna, ale povinná výbava může být připravena s předstihem. Ta stoprocentně zahrnuje ešusy a příbory. 3dílnou nebo 7dílnou nerezovou sadu u nás najdete už teď. Tak buďte připraveni.

Do krosny nebo kufru pak přibalte dětem tritanovou nebo plastovou láhev na pití, pouzdro na kartáčekšitísadu lahviček na drobnou kosmetiku, např. šampón nebo krém, a skládací nůž.

Děti se na táboře osamostatní, pobyt na čerstvém vzduchu daleko od virtuálního online světa jim jen prospěje.