Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Čajník s píšťalou TONČA 1,75 l

111994
Kolekce

Smaltovaný čajník TONČA o objemu 1,75 l s píšťalkou, vhodný na všechny typy sporáků včetně indukce. Na chalupě i v rustikální kuchyni připravíte pohodlně dostatečné množství vody na váš chutný čaj i silnou kávu. Více informací

Množství:
Cena:
759,00 Kč
Dostupnost: Není skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Zajímavý čajník se smetanovou smaltovanou úpravou a hezkým lidovým dekorem je opatřen píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu. Rovné dno zajistí rychlý rozvod tepla a ohřev vody nejen na kávu, čaj na všech typech spotřebičů, včetně indukce.

Užitný objem je 1,75 l, vodu pohodlně nalijete širokým otvorem, stačí pouze sejmout nerezové víčko s plastovým úchytem. Praktická plastová rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody. 

Doporučujeme: především při sejmutí píštalky použít chňapku. Vařte na velikosti plotýnky odpovídající průměru dna, naplněný minimálně do poloviny, aby nedošlo k přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody, což nemůže být důvodem k reklamaci. Pokud se po čase objeví vodní kámen, stačí povařit v čajníku vodu s octem, řádně jej pak vypláchnout a umýt teplou vodou se saponátem.

Vlastnosti produktu

Kolekce: TONČA
Materiál: smaltovaný plech, nerez, plast
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel, plast
Indukce: ano
Barvy: smetanová, červená
Výška (cm): 21
Průměr (cm): 17
Objem (l): 1,75
Hmotnost (g): 824
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalou
Vhodné do myčky: ne
Motiv: srdce
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop