Orion vybaví nejen domácnost, ale najdete u nás také kvalitní nádobí a náčiníúklidové pomocníky a šikovné organizéry, které využijí firmy a zařízení typu škola, školka, nemocnice či domovy pro seniory. Restaurační a stravovací zařízení zase ocení nabídku velkoobjemových gastro hrncůpekáčů nebo dochucovacích souprav na stoly.

Takže ať už máte stylovou hospůdku, firmu s mnoha zaměstnanci, malou provozovnu nebo hledáte, kde vyčerpat finance určené na dovybavení škol nebo jídelen, u nás najdete nejrůznější praktické kousky.

VYBAVENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL - JÍDELNÍ SADY, PŘÍBORY, PROSTÍRÁNÍ I MULTIBOXY

I ve školce mohou děti baštit stylově. Veselé dětské dekory jídelních sadservírovacích táců a příborů určených pro správný nácvik stolování, praktické dětské prostírání apod. ocení každá mateřská škola. Děti budou motivovány k jídlu, především k dojídání. Každodenní používání, optimální váha a tvar přizpůsobený malým dětským ručičkám, snadná omyvatelnost, údržba, to je základ.

Talířehrnečkypříbory i termonádoby se hodí jak do školek, tak i do dětských klubů nebo baby friendly restaurací.

Vybíráme ty nejoblíbenější:

A uspořádání hraček tak, aby byly pěkně uklizené a přitom bylo vidět, kde co je uloženo, zajistí transparentní multiboxySchovají hračky, plyšáky, sportovní potřeby určené na zahradu i náhradní lůžkoviny a lze je stohovat na sebe. Stačí si jen vybrat požadovanou velikost.

VYBAVENÍ VELKÝCH KUCHYNÍ A GASTRO PROVOZŮ

V kuchyních jídelen veřejného stravování, v restauracích, školních jídelnách, ale i na dětských táborech nebo v kempech najdou uplatnění velké nádoby na vařeníNerezové a smaltované hrnce velkých objemů, prkénkakvalitní nože a náčiní se hodí v každém gastro provozu.

Při velkém vaření vzniká i nějaký ten nepořádek, který je potřeba rychle uklidit. V těchto zařízeních, ať už je to školní jídelna, penzion nebo domov pro seniory, velice záleží na pečlivém úklidu. Pak přicházejí na řadu spolehliví pomocnícivědrasmetákymopykartáčehouby a kartáče na ruční mytí nádobí.

CO SE HODÍ V NEMOCNICÍCH A DOMOVECH PRO SENIORY

Velké i malé průhledné boxy s víkem, které lze uzavřít praktickými klipy, se hodí k uložení dokumentace, ale i nejrůznějšího zdravotnického materiálu. Do košíků se ukládají drobnější pomůcky, kanyly, obvazy, zaškrcovadla apod. tak, aby měly sestry při obchůzkách pacientů vše potřebné po ruce.

A nezapomínáme ani na pitný režim pacientů, u nás lze koupit praktické plastové džbány na čajpoháryhrnečky i tácky na stolek k posteli. Každý pacient na lůžku tak kdykoliv může doplňovat tekutiny, aniž by musel namáhavě vstávat.

FIREMNÍ AKCE A BENEFITY PRO ZAMĚSTNANCE

V Orionu najdete i designové vybavení coffee koutků, kafetiéry, french pressy a stylové hrnky. Pracovní pauza s dobrou kávou a uvolněná diskuse s kolegy přispívá k pohodě a dobré náladě na pracovišti. I pro firemní akce, školení, menší teambuilding v sídle firmy máme jednorázové recyklovatelné nádobí, ale i kvalitní jídelní sadydezertní vidličky nebo poháry na drobné zákusy a kanapky.

Navíc můžete ocenit pracovní výsledky zaměstnanců dárkovým poukazem Orion s neomezenou platností, který lze uplatnit na kterékoliv prodejně Orion nebo prodejně dárkových předmětů Indecor.

Obchodní partnery a významné zákazníky můžete překvapit zajímavými dárky ze sortimentu Orion, protože každý klient si zaslouží čas od času nějakou pozornost.