GRILOVÁNÍ POVOLENO

Po práci zábava. Když je na zahrádce nebo terase hotovo (záhony vyplety, stromy zastřihnuty, sadba zasázena…), je čas si odpočinout. Třeba s vychlazeným pivečkem nebo osvěžující limonádou s bylinkami ze zahrádky. A pokud chcete v podvečer přece jen něco dobrého zakousnout, ugrilujte si pořádný kus masa a zeleninu.

  • GRILOVACÍ DESKY

S tím vám pomohou o blíbené grilovací desky GRANDE. Jsou šikovným pomocníkem ke grilování masa, uzenin i drobnější zeleniny, jenž by mohla propadnout do ohně. Na nich se vše pěkně zatáhne, nepřipéká se a jejich údržba je díky nepřilnavému povrchu jednoduchá.

Někteří dávají přednost skladným podložkám s teflonovou úpravou nerezovému provedení. Proto máme v sortimentu také grilovací plechyHladké provedení i perforované dno je jako stvořené pro pořádný steak, sýr na gril i drobnější zeleninu a houby.

Inspirujte se třeba receptem na šťavnatého lososa v sezamu >>  

  • GRILOVACÍ MŘÍŽKY

A pokud jste milovníkem grilovaných ryb nebo hamburgerů, mohou se vám hodit grilovací mřížky. Připravené ryby nebo marinované maso do nich jednoduše vložíte, uzavřete a šup s nimi na gril.Snadno vše otočíte a rovnoměrně ogrilujete.

  • GRILOVACÍ NÁČINÍ A TEXTIL

Kvalitní náčiní je při grilovačce také nezbytné. Mašlovačky, nová napichovací vidlice, kterou lze natáhnout hóóódně daleko od ohnětenderizér k zjemnění velkého kusu masa i kuchyňské chňapky v prodloužené verzi, aby nedošlo k popálení předloktí.

Nakoukněte třeba i do sekce grilovací náčiní, kde najdete kromě obracečekmašlovaček nebo grilovacích jehel i steakové příboryšpejle na špízy a hamburgery nebo injekce na marinádu.

JAK STYLOVĚ UHASIT ŽÍZEŇ

Nebyla by to správná grilovačka, kdyby nebyl po ruce půllitr vychlazeného piva, které spláchne mastnotu ze šťavnatých klobásek nebo tučnější krkovičky. Nealkoholické nápoje můžete mít připravené v nápojových lahvích s kohoutkem, které umožní pohodlné doplňování tekutin a přitom je limonáda nebo voda s mátou ze zahrádky bezpečně uzavřena a chráněna před hmyzem.