Rodiče musí hlavně u těch menších dětí myslet na spoustu věcí. Pořizují jim nové aktovky, batohy, školní potřeby, cvičební úbor, ale nesmí zapomenout ani na dodržování pitného režimu a uložení svačiny.

A kam s jídlem, aby nebyla svačinka rozsypaná po celé aktovce?

My v Orionu víme, jaký svačinový box vybrat, aby byl nejen praktický, ale aby se dětem nebo teenagerům také líbil.

NEZAPOMEŇTE NA:

  • Tritanové láhve, které osloví hlavně teenagery, jsou moderní, odolné, hygienicky nezávadné a mají šmrnc.
  • Termoplechovky v mnoha designech, pro menší školáky v roztomilých dekorech soviček, autíček nebo smajlíků, pro starší žáky a studenty jsou na výběr stylové dekory navazující na motivy graffiti, pop kultury a jiné cool dekory. Jejich výhodou je to, že zachovají díky dvojité nerezové stěně studené nápoje déle chladné a teplé déle teplé. Navíc odolají i nešetrnému zacházení a dobře se z nich díky praktickému výklopnému pítku pije.
  • Plastové uzavíratelné boxy na svačinu, které mají buď jeden oddíl, nebo se dělí na víc komor. Tam se vejde ovoce, toast i energetická tyčinka, která nakopne tělo a povzbudí hlavičku k přemýšlení.
  • Plastové poháry, které mají v oblibě slečny, které dbají na zdravý životní styl a mají rády ke svačině různé typy smoothie, jogurt s ovocem nebo semínky.

Všechny láhve, termosky, boxy, svačinové sáčky nebo poháry můžete samozřejmě použít nejen k přípravě svačinek, ale budou se dětem hodit i na výlety nebo školní exkurze.

INSPIRACE NA ORIGINÁLNÍ SVAČINY PRO ŠKOLÁKY >>

Pohodový návrat do školy přejeme všem školákům :)