Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Razítko na pečení sada 4 dekory

124992

Sada na pečení originálních sušenek, perníčků, tzv. embosovaného cukroví, obsahující dřevěné razítko, 4 různé univerzální motivy na silikonových nástavcích a nerezový kroužek k vykrajování z těsta. Více informací

Množství:
Cena:
199,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

I sušenky nebo velikonoční a vánoční perníčky mohou být originální, navíc bez pracného zdobení a dekorování. Tato sada dřevěného razítka se snímatelnými nástavci a nerezovou vykrajovačkou vám pomůže při výrobě křehkých sušenek. 

Velmi rychle a snadno vy i malí pomocníci vytvoří ornament do těsta. Ideální je takové, které neobsahuje kypřící přísady nebo sodu, aby reliéf zůstal dobře vidět. Z vyváleného plátu buď vykrojte nerezovým kroužkem kolečko a rovnou vytlačte reliéf, pak razítko i kroužek sejměnte a přeneste na plech. Nebo do plátu vytlačte obrázek a až pak vykrajujte kroužkem, prostě jak budete chtít. 

V sadě jsou 4 různé dekory, které po upečení budou krásně vypadat a potěší nejen děti, ale i návštěvu. Servírujte dobrou horkou kávu a sušenky domácí výroby, nebo je zabalte do celofánu a udělejte z nich drobný sladký dárek kolegům v práci či dětem do školky.

Zkuste dekorovat i potahovací hmotu, marcipán.

Práce s nimi i údržba je snadná. Formu a silikonové nástavce lze mýt v myčce, dřevěné razítko stačí umýt běžným způsobem.

Vlastnosti produktu

Materiál: dřevo, silikon, nerezová ocel
Průměr (cm): 6
Hmotnost (g): 107
Tvar: mix
Vhodné do myčky: bez dřeva
Období: celoročně
Výška: 9

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop