Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Pekáč GRANDE s poklopem 42x29 cm

123799
Kolekce

Pekáč s nepřilnavým povrchem a plastovým víkem s klipy a uchy pro snadné přenesení, o rozměru 42x29x7 cm, je ideální pro pečení sladkých a slaných koláčů, buchet, moučníků i plátků masa nebo pizzy. Více informací

Množství:
Cena:
499,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Pekáč, chcete-li hlubší plech, rozměru 42x29 cm a výšky 3,5 cm, je ideálním pomocníkem pro pečení litých koláčů, buchet, ale i slaných pokrmů. Je opatřený nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního množství tuku. Vnitřní rozměr plechu je 38x25 cm.

Pekáč je vhodný do elektrické, horkovzdušné i plynové trouby. Před přípravou litých těst, nákypů či nádivek stačí lehce vymazat olejem nebo vystříkat sprejem na pečení, upečené dobroty pak snadno naberete nylonovými, dřevěnými nebo silikonovými obracečkami a můžete rovnou servírovat.

Navíc má pekáč plastový poklop, víko se dvěma klipy a dvěma uchy, díky němuž koláče tak rychle neokorají. A pokud se chystáte na návštěvu nebo rodinnou oslavu, stačí váš vychvalovaný moučník přilopit víkem a přenést. 

Doporučujeme používat kuchyňské chňapky.

Vlastnosti produktu

Kolekce: GRANDE BAKING
Materiál: uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem
Poklice: ano
Materiál poklice: plast
Indukce: ano
Nepřilnavý povrch: ano
Barvy: šedá
Délka (cm): 42
Šířka (cm): 29
Výška (cm): 3,5
Výška s poklicí (cm): 7
Hmotnost (g): 814
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: profilované dno
Vhodné do myčky: ano
Vhodné do mikrovlnky: ne
Vhodné do trouby: bez víka
Délka: 40-50 cm

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop