Udržování pořádku v domě, v pracovním prostředí, ale i na chalupě může být výzvou, ale existuje jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout - pomocí úložných boxů.

Tyto nové praktické organizéry, chcete-li košíky do šuplíků pomohou udržet všechny vaše věci na svém místě tak, abyste je kdykoliv rychle našli.

U nás je najdete v několika rozměrech, takže si snadno poskládáte nejen psací potřeby a kuchyňské náčiní podle rozměru vybrané zásuvky. Stačí je jednoduše zkombinovat.


Někdy je v malých kuchyních a kuchyňských koutech problém s dostatkem místa. Zvlášť v malých bytech, na chalupách, v karavanu či kempu se může hodit šikovná vyšší dóza, která má oddělené sekce pro uložení různých surovin.

Pohodlné dávkování umožňuje praktické víčko, takže stačí odklopit jen tu sekci, kterou potřebujete.


Pro uložení příborů lze využít posuvné příborníky, které zvětšíte či zmenšíte ze základních 5 oddílů ještě o dva další. 

Tam se vejdou nože, vařečky, mašlovačky atd.

A nejen ty. I ve studentském pokoji nebo pracovně do nich můžete uložit psací potřeby nebo věci k malování a k dalším kreativním činnostem.


Úložné boxy s členitým vkladem jsou skvělým řešením pro organizaci kuchyňských, domácích potřeb, kreativních pomůcek a dalších věcí. Můžete je použít pro oddělení různých druhů materiálů nebo pro ukládání menších předmětů, které by jinak ztratily své místo.

S úložnými boxy budete mít všechno na dosah ruky a snadno najdete to, co potřebujete.