Když v podvečer zařinčí čerti řetězem, nejen malým nezbedům se rozbuší srdce. A aby byl tento svátek co nejvíc v pohodě, připravte svým dětem něco pěkného, sladkého, co je vždycky potěší.

Co takhle osladit si začátek adventu a upéct trochu jiný linecký koláč, na kterém se místo mřížek žení všichni čerti? Abychom to uvedli na pravou míru, stačí z části těsta vykrájet vykrajovačkou Čert tvary, které položíte na vrstvu strouhaných jablíček. A když se koláč tentokrát trochu připeče, ani to nebude vadit.

Orion tip: pokud nechcete dávat do balíčku dětem bonbóny, sušenky nebo přeslazené kupované medvídky, můžete si je vyrobit doma. Nepřilnavá forma Medvídci vám pomůže, děti rády přidají ruku k dílu.

Nebo zkuste s malými pomocníky vytvořit čokoládové pralinky nebo nazdobit voňavé medové perníčky, které určitě nevydrží do Vánoc. Nějaké můžete sníst hned a další mohou být součástí balíčku pro vaše děti.

Při tomhle tradičním svátku sv. Mikuláše, který připadá na 5. prosince, jde především o děti. Kromě sladkostí nebo uhlí a brambor v roztomilém textilním sáčku mohou letos dostat i praktický dáreček.

Nakoukněte do naší nabídky a vyberte jim hezkou jídelní sadubarevnou termoplechovku, co zahřeje v sychravém zimním počasí, nebo příbory s milým dětským motivem.

  • pro kluky to budou parádní kousky z kolekce Auta, Rytíř nebo Dinosauři
  • holčičky zase potěší Koníci, Žirafy nebo roztomilí růžoví Kocouři

Nadílka to bude originální, motivy totiž pochází z designérské dílny Orion.

Tak děti moc nestrašte a užijte si večer plný napětí, očekávání a hezkých dárků.