1/ KVALITNÍ TLAKOVÉ HRNCE

Zkuste používat tlakový hrnec nejen při vaření tužšího hovězího, králíka nebo zvěřiny. Ať už připravujete svíčkovou (kterou nemusíte péct v troubě, papiňák si s tím hravě poradí), španělské ptáčky nebo maso na guláš, všude tam využijete tlakový hrnec. Rychle a s malou spotřebou uvaří i masový vývar, brambory nebo zeleninu ze zahrádky.

Všechny typy najdete v kategorii tlakové hrnce >>

Hlavní přednosti používání tlakových hrnců:

  • ÚSPORA ENERGIE
  • ÚSPORA ČASU
  • OPROTI BĚŽNÉMU VAŘENÍ SE VÝRAZNĚ ZKRACUJE DOBA PŘÍPRAVY
  • SPORÁK LZE VYPNOUT DÍKY TLAKU A AKUTERMICKÉMU DNU S PŘEDSTIHEM

Díky tlaku uvnitř se zrychlí a zlevní příprava pokrmů. Navíc jsou pryč doby, kdy bylo použití papiňáku tak trochu napínavé. Dnešní bezpečnostní prvky, těsnění, ventily a pojistky zajistí pohodlné vaření, bez obav z nechtěného, nebezpečného uvolnění tlaku z nádoby.

2/ OLEJ VE SPREJI

Nenápadný pomocník, díky němuž se koláče, buchty i dortové korpusy nepřilepí ke stěnám pečicích forem. Stačí ho nastříkat na stěny a dno nádob. Olej vytvoří mastný film, zabraňující připečení těsta a usnadní vyklápění. Ať je to hladká dortová formapekáč nebo formy složitějších tvarů, jaké jsou např. v oblíbené kolekci Marissa.

Olej můžete používat i k postříkání pánve před přípravou masa, ryb či dušené zeleniny. Ušetříte velkou část klasického oleje, jehož cena se v současnosti šplhá hodně vysoko.

Hotové pokrmy budou s nepatrným množství tuku dietnější a přesto se uvolní vitamíny A, D, E a K, rozpustné v tucích. Kvalitní tuky totiž usnadňují jejich vstřebávání.

Olej ve spreji, dávkovač i nádoby s rozprašovačem najdete zde >> 

3/ DÓZY CLIP FRESH DO MIKROVLNNÉ TROUBY

V mikrovlnné troubě nemusíte pokrmy jen ohřívat a rozmrazovat. Šikovné dózy výborně poslouží i k vaření polévky, zeleniny, masa či těstovin. Podle typu nádoby se připravované jídlo vaří ve vodě přímo v nádobě nebo je do ní vložen cedník, který pomůže potraviny povařit a udusit. Po přiklopení víčka stačí povolit ventil a umístit vše do mikrovlnné trouby.

Návod k použití je součástí balení.

Dózy jsou vhodné i k uložení jídla do chladničky nebo mrazničky a po použití je možné je mýt v myčce.

Dózy Clip fresh, s aktuální slevou 70 %, najdete zde >>