Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Žehlicí prkno METAL 122,5x38 cm

810527
Kolekce

Žehlící prkno s nastavitelnou výškou od 67 do 90 cm, sedmi polohovatelnými variantami a praktickou žehlící plochou. Více informací

Množství:
Cena:
1 199,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Žehlení. Pro někoho nenáviděná činnost, pro druhé oblíbená domácí práce. Jejím základem je nejen kvalitní žehlička, ale i pohodlné a praktické žehlící místo. Toto žehlící prkno nabízí nastavitelnou výšku od 67 do 90 cm, kterou lze polohovat do 7 úrovní. Výšku si tak lze nastavit dle potřeby, umožňuje i žehlení v sedě.

Nabízí prostornou žehlící plochu s praktickým odkládacím prostorem pro žehličku se silikonovými prvky, díky čemuž vydrží teplotu až do 220 °C. Maximální zatížení pro odkládací plochu je 5 kg, zatížení prkna je 30 kg. 

Je velmi skladné a má stabilní a bezpečnou konstrukci, nohy prkna jsou navíc pro větší bezpečí opatřeny protiskluzovými koncovkami. Díky mřížkové konstrukci žehlící plochy je prkno vhodné i pro napařování. Bavlněný snímatelná potah umožňuje maximální teplotu při žehlení 180 °C.

Vlastnosti produktu

Kolekce: METAL
Materiál: kov, bavlna, plast, plst, silikon
Délka (cm): 122,5
Šířka (cm): 38
Výška (cm): 90
Hmotnost (g): 4 541

Recenze

chevron up icon

Kolekce

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop