Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Vál na těsto 60x39,5 cm

121315

Tradiční typ dřevěného válu rozměru 60x39,5 cm, vhodný k běžnému krájení různých potravin, k přípravě oblíbených pokrmů a válení těsta. Více informací

Množství:
Cena:
599,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Tradiční velký vál z topolového dřeva o velikosti 60x39,5 cm a tloušťce 1,7 cm by neměl chybět v žádné domácnosti. Je vhodný tam, kde si už nevystačíme s klasickým kuchyňským prkénkem. Osvědčí se při krájení většího množství surovin, zeleniny, masa, při přípravě bramborového, nudlového i sladkého těsta listového nebo lineckého.

Je opatřen přední a zadní hranou, takže i při silnějším záběru válečku, např. při rozvalování nudlového těsta na tenký plát, nebude ujíždět po kuchyňské desce. 

Tip: Vál lze umývat běžným způsobem, teplou vodou s kapkou saponátu, k dezinfekci např. po krájení syrového masa při zabíjačce se doporučuje otření válu houbičkou s obyčejným kvasným octem nebo polovinou citrónu, který eliminuje i nepříjemné zápachy po krájení cibule.

Vlastnosti produktu

Materiál: dřevo
Délka (cm): 60
Šířka (cm): 39,5
Výška (cm): 1,7
Hmotnost (g): 1 700
Použití: univerzální
Vhodné do myčky: ne

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop