Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Plech na pečení 39,5x33,5 cm

123749

Vysoký smaltovaný plech velikosti 39,5x33,5 cm do trouby k pečení sladkých a slaných pokrmů, zapékání, gratinování nebo sušení, možnost umývat v myčce nádobí. Více informací

Množství:
Cena:
469,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Přípravu masa, zapečených brambor, těstovin, domácí pizzy, ale i sladkých pokrmů, koláčů, kynutých buchet, cukroví, si bez kvalitního plechu nedovede nikdo představit. Vysoký plech je ideální i k dopékání na pánvi rychle zatažených steaků nebo smažených řízků z krkovice, které si zaslouží dotáhnout s oříškem másla v troubě.  

Tento plech je svou velikostí, 39,5x33,5 cm, vhodný do běžných typů trub, elektrických, plynových i horkovzdušných, odolný smaltovaný povrch umožní zdravou přípravu vašich oblíbených jídel. Má zvýšený okraj, takže je vhodný i na litá těsta.

Pečící plech se smaltovaným povrchem používaly už naše babičky a i nadále má v kuchyni své stálé místo.

Vnitřní rozměr plechu je 37x30 cm. A pokud dojde k připečení, např. když vyteče náplň z jablečného štrúdlu, stačí jej nechat odmočit, a vložit do myčky nebo umýt ručně.

Vlastnosti produktu

Materiál: smaltovaný plech
Nepřilnavý povrch: ne
Barvy: černá
Délka (cm): 39,5
Šířka (cm): 33,5
Výška (cm): 4,5
Hmotnost (g): 875
Vhodné do myčky: ano
Vhodné do trouby: ano
Délka: 25-40 cm
Šířka: 30-40 cm

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop