O přestávce nebo polední pauze si můžete vychutnat oblíbený nápoj nebo kávičku. A nejen to. U nás najdete i další nezbytnosti, které různým odstínům růžové či vínové barvy oživí interiér neutrálních moderních kuchyní a jídelen. Sáhněte po prostírání, vonných svíčkách a jiných kouscích, které jsou praktické, ale mají i šmrnc.

 

  • láhve, termopoháry na kávu nebo termoplechovky – pohodu si můžete přinést s „coffee to go“ a vychutnat si chvilku klidu před hektickým dnem za pultem nebo před poradou, i „růžově naladěné“ dívky rády sáhnou po tritanové láhvi s vodou či plechovce se srdíčky. Ta udrží studený nápoj chladný v teplých podzimních dnech nebo teplý nápoj, když se výrazně ochladí.
  • keramické či smaltované misky - snídaňové cereálie, jogurt plný zralých ostružin nebo salát servírujte v keramické misce se srdíčky nebo smaltované misce z kolekce Louka. Večer z nich zase můžete zobat sušené křížaly nebo oříšky a popíjet kávu či bylinkový čaj z hezkého růžového hrnku.
  • obklopte se květinami v elegantní, jednoduché váze – podzim je plný voňavých růží, jiřin a chryzantém v různých růžových odstínech i krásné léčivé echinacei, tak si je dejte do skleněné nebo keramické vázy

 

Zútulněte si růžovou barvou nejen interiér. Vneste do chvil, kdy se na okamžik v hektickém dni zastavíte, optimismus a pohodovou atmosféru.