Často jsou původní, papírové obaly nepraktické, snadno se protrhnou, suroviny mohou vlhnout nebo se k nim dostanou nechtění návštěvníci. Nebo jste zvyklí organizovat zásuvky a špajz tak, aby bylo vše přehledně uloženo, označeno samolepkami a navíc to odpovídalo stylu vašeho bydlení.

Pak je ten správný čas sáhnout po skleněných dózách, které nabízíme v mnoha tvarech a velikostech.

Mezi novinkami jsou kulaté borosilikátové dózy s bambusovým víčkem v černé barvě, které se hodí do jednoduchých, minimalistických interiérů nebo hranaté dózy s dřevěným víčkem v přírodním odstínu. A do malých sklenic s korkovou zátkou uložíte kypřidla, dochucovadla, drobné zdobení na dorty i semínka a koření.


V KUCHYNI:

  • menší dózy se hodí k uložení koření, sušeného ovoce, bylinek, kávy i koření. Do větších lze nasypat luštěniny, mouku, těstoviny, rýži či zavářky do polévky.

V DOMÁCNOSTI A DÍLNĚ:

  • slouží i k uložení drobností v domácnosti, ať to jsou knoflíky, gumičky, korálky, drobné stavebnice, tužky...

JAKO HAND MADE DÁREK:

  • velkou parádu udělají i jako dekorace. Naplněné koupelovou solí, mušličkami nebo přírodninami mohou být krásným, originálním dárkem pro vaše blízké.

S nabíráním většího množství surovin, pochutin, ale i krmiv pomohou praktické lopatky. Další skleněné, plastové i plechové dózy a ukládací boxy najdete v sekci ULOŽENÍ POTRAVIN.

Pro snadné označení jednotlivých dóz můžete použít originální, stylové samolepky z naší nabídky >>