DVOUSTĚNNÉ HRNKY JSOU TOP

Jako novinku jsme totiž zařadili do sortimentu zajímavé dvoustěnné hrnky s šedou vnitřní plochou, které budou zajímavou designovkou, ale poslouží dobře svému účelu.

Dvojitá stěna totiž zajistí udržení teploty horké kávy po dlouhou dobu, takže jen tak nevychladne. Naopak např. ledový čaj v letním horku zůstane déle chladný. Výhodou je také odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám, poškrábání, prasklinám i chemikáliím. Jsou odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.

Vychutnejte si nadýchané cappuccino, caffé latté, lungo nebo horkou čokoládu ve stylovém dvoustěnném hrnku z borosilikátového skla (odolného pro použití od -10 °C do +210 °C).

Všechny dvoustěnné hrnky a sklenice najdete zde >>


KVĚTINY DO VÁZY

Letos dříve než v předchozích letech vyrážejí tulipány a jiné cibuloviny. I zlatice, běžně zvaná jako zlatý déšť, udělá v nové váze velkou parádu. Stačí si nařezat pár větviček. Určitě vás zaujmou kameninové vázy v rustikálním stylu nebo netradiční vázy z keramiky, doplněné koženkovým detailem.

Další vázy, např. krásné skleněné kousky, najdete zde >>


UBROUSKY

Jarní atmosféru, i když je venku třeba deštivo, přinesou do stolování hezké papírové ubrousky. Jsou plné květů a můžete je položit vedle talíře s jarní nádivkou a kuřátkem nebo do nich zabalit svačinku na výlet do přírody.

Pro pohodové stolování nejen o Velikonocích máme v nabídce i další ubrousky >>