• Nově u nás najdete samostatné mělké a hluboké talíře pro malé dobrodruhy. Mělké talíře se hodí k servírování snídaně, čerstvé zeleniny, oblíbené rajské omáčky s těstovinami nebo špaget.

Hluboké talíře a misky zase vaši drobečci ocení při přípravě snídaňových cereálií nebo při podávání polévky.

Díky motivům, které vznikly v dílně Orion designérů si u jídla můžete s dětmi můžete povídat o tom, jaká zvířátka žijí v ZOO nebo v Africe a která se chovají na statku či farmě. Třeba u babičky a dědečka.

V nabídce nyní máme i sady plastového nádobí s motivem autíček nebo kocourků, které si mnozí oblíbili v porcelánovém provedení. Někdy se ale lehké nádobí hodí více než porcelán. Např. na dovolené, na chalupě, v karavanu nebo v dětské skupině.

Navíc vydrží teploty od -20 °C do +95°C, lze je použít k ohřevu v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Podrobnější informace najdete v popisu u každé položky.

  • Jako krásný dárek nejen pro děti, ale i pro drahou polovičku poslouží nové porcelánové hrnečky s nápisem a vloženým plyšákem. Partnerovi, kamarádce nebo kterékoliv milé osobě. Dekor hrnků a motivační nápisy vznikly také v dílně našich designérů.

Plyšák má řetízek, takže jej můžete sami nebo obdarovaný použít k zavěšení na batohu, klíčích nebo kdekoliv jinde.

 

  • Říká se, že kdo šetří, má za tři. I děti sem tam dostanou peníze od prarodičů nebo jim zbyde něco z kapesného. Plastová pokladnička je místem, kde si mohou požadovaný obnos na něco pěkného uložit a našetřit si.