K tomu patří i soutěže, hudba a nějaké dobré občerstvení. A s tím vám může Orion pomoci.

Připravili jsme několik novinek, s nimiž bude podávání nápojů, pochutin a různých dobrot ještě jednodušší.

  • Barevné misky z odolného plastu k servírování popcornu, chipsů nebo oříšků. Ty velké můžete použít i k podávání pečiva ke grilovanému masu nebo rozkrájený meloun, menší na třeba na olivy, kyselé okurky a sušené ovoce. Pořádný kyblík plný popcornu a jiných dobrot ocení sportovní fanoušci nejen při sledování fotbalových zápasů. Můžete z něho uzobávat všichni dohromady nebo každý dostane svůj vlastní kyblík jako v multikině.
  • Sklenice plné léta s motivy svěžího ovoce lze používat nejen k doplnění tekutin při opalování na lehátku. Malí rošťáci se také po skákání na trampolíně a běhání po zahradě potřebují osvěžit. Domácí limonádou nebo ledovým čajem.
  • A ten, kdo nemá zahrádku nebo prostornou terasu k dispozici, může občerstvení uložit do nové stylové termobrašny. Jestli se tedy chystáte na výlet, piknik nebo k vodě, s těmito termotaškami zůstane připravené jídlo i nápoje v požadované teplotě. Tepelnou izolaci termotašky totiž zajišťuje termoizolační vložka opatřená hliníkovou fólií. Zajistí i komfort stravování na cestách, v práci a tam, kde není prostor zajít si do restaurace nebo bistra.