Z novinek vybíráme:

NOVÉ FORMY NA NANUKY: domácí sorbet, smetanová zmrzlina nebo nanuk plný tvarohu a ovoce ze zahrádky nebo z místního trhu je to nejlepší, čím se ochladit a stylově si zamlsat. Silikonové formy jsou pružné,  praktické a mají zajímavé tvary. Malé nezbedy vezmou na cestu raketou do vesmíru i za tajemnými jednorožci. 

NOVÁ FORMA NA LED: usnadní vylupování hotových ledových kostek, jelikož má spodní pružnou vrstvu, na kterou stačí zatlačit a kostka se jednoduše vyloupne.

PLASTOVÉ POHÁRY: vydrží ledasco, jsou lehké a proto se hodí k podávání vína, Prosecca, piva i domácí limonády. Nejen na terase, u bazénu a na pikniku, ale i na chalupě nebo na bujaré zahradní párty, kde při menší nešikovnosti hostů nedojde k tříštění skla.

VYKRAJOVAČ MELOUNU: zajistí pohodlné krájení vodního melounu na jednotlivé díly.

POMOCNÍCI K PODÁVÁNÍ KÁVY: se hodí k letním dezertům nebo zákuskům. Káva totiž při víkendové nebo podvečerní pohodě nesmí chybět. Zkuste třeba novou moka konvičku, box na kávové kapsle, který zajistí přehlednější uložení různých druhů kapslí pod kávovarem nebo pěchovadlo k pákovému kávovaru.