Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Kuchyňský nůž CERMASTER s keram. čepelí sada 3 ks

831145
Kolekce

Sada tří ostrých kuchyňských keramických nožů s čepelí délky 7,5, 10 a 12,5 cm, vhodných ke krájení ovoce, zeleniny, masa, uzenin i sýrů. Více informací

Množství:
Cena:
499,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Keramické nože zaznamenaly v poslední době velký boom, protože mají několik vlastností, které jsou neocenitelné.

Keramické čepele jsou extrémně ostré, nelepí a neničí vitamíny, což každý v kuchyni ocení při krájení ovoce a zeleniny. Nože jsou hygienické, nepohlcují pachy, brání rozmnožování bakterií.

Všechny tři nože v sadě jsou dobře vyváženy, díky tvarované plastové rukojeti padnou do ruky.

Tento typ z netříštivého oxidu zirkonia se tvrdostí blíží diamantu, takže vydrží ostrý poměrně dlouhou dobu, aniž by se musel brousit. Nože jsou skvělým pomocníkem při krájení tenkých a rovnoměrných plátků nepříliš tvrdých surovin. Hlavně u měkkých potravin, např. u zralých rajčat, tak nemusíte sahat po zoubkovaném noži, keramický nůž si s nimi snadno poradí.

Lze mýt v myčce na nádobí, ale odděleně od ostatních příborů a nádobí, aby nedošlo k poškození čepele. Po umytí v myčce dobře vysušte. Častým používáním myčky dochází k postupnému tupení ostří. Uložení taktéž doporučujeme do praktických stojanů na nože. 

Vlastnosti produktu

Kolekce: CERMASTER
Materiál: oxid zirkonia, plast
Hmotnost (g): 129
Použití: univerzální
Materiál rukojeti: plast
Vhodné do myčky: ano

Recenze

chevron up icon

Kolekce

Související zboží

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop