Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Kráječ na vejce

125701

Kráječ na vajíčka vytvoří snadno a rychle plátky nebo šestinky z vařených vajíček - přesně tak, jak právě potřebujete. Můžete jej využít také na krájení měkké vařené zeleniny. Kráječ má dva nástavce umístěny nad sebou - pokud potřebujete plátky, necháte dolní nástavec se zkříženými strunami pod vajíčkem a nakrájíte plátky. Pro krájení vajíček na šestiny odklopíte nástavec se strunami na krájení plátků mimo a použijete kráječ se zkříženými strunami. Snadná údržba. Lze mýt v myčce na nádobí. Materiál: plast, kovové struny. Rozměry: 11,5x9,5 cm. Více informací

Množství:
Cena:
99,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Kráječ na vajíčka vytvoří snadno a rychle plátky nebo šestinky z vařených vajíček - přesně tak, jak právě potřebujete. Můžete jej využít také na krájení měkké vařené zeleniny.

Kráječ má dva nástavce umístěny nad sebou - pokud potřebujete plátky, necháte dolní nástavec se zkříženými strunami pod vajíčkem a nakrájíte plátky. Pro krájení vajíček na šestiny odklopíte nástavec se strunami na krájení plátků mimo a použijete kráječ se zkříženými strunami. 

Vajíčko bude připraveno na oblíbené obložené chlebíčky, křupavé sendviče, do koprové polévky, houbové kulajdy i do domácích aspiků. 

Snadná údržba, možno mýt i v myčce nádobí.

Vlastnosti produktu

Barvy: červená
Materiál: plast, kov
Šířka (cm): 9,5
Délka (cm): 11,5
Hmotnost (g): 80,2
Použití: na vajíčka
Vhodné do myčky: ano

Recenze

chevron up icon

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop