Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Kámen na pečení s kráječem pr. 33 cm

123778

Kulatá kameninová deska průměru 33 cm cm, ideální na pečení křupavé pizzy, chleba, masa, ryb i zeleniny ve všech typech trub. Součástí je drátěný stojan a kovový kráječ na pizzu s dřevěnou rukojetí. Více informací

Množství:
Cena:
359,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Kulatý kámen na pečení umožní připravit skvělou křupavou pizzu, focacciu, chléb, pečené maso, ryby, zeleninu, ale i slané a sladké pečivo bez nutnosti vymazávání tukem nebo olejem. Desku pod těstem na domácí chléb, pizzu apod. tak stačí lehce podsypat moukou. Pečicí kámen je z přírodního materiálu, který díky pórovitosti absorbuje a uvolňuje vlhkost. Díky tomuto procesu bude těsto dokonale křupavé. 

Součástí je i drátěný podstavec s praktickými rukojeťmi, které zajistí snadnější manipulaci, i když je kámen rozpálený. Vhodný do elektrické, horkovzdušné i plynové trouby do 250 °C, samotný kámen snese teplotu až do 800 °C.

Snadná údržba, stačí jej umýt v teplé vodě se saponátem, při připečení těsta nebo náplně lze použít kartáček nebo škrabku, pak opláchnout a osušit.

Doporučujeme: nevystavovat kámen teplotním šokům a nárazům, aby nedošlo k jeho poškození.

Návod k použití a recept na přípravu křupavé pizzy si můžete přečíst zde >>

Vlastnosti produktu

Materiál: kamenina, drát
Průměr (cm): 33
Hmotnost (g): 1871
Ucho: ano
Materiál ucha: drát
Použití: na pizzu a chléb
Vlastnosti: přírodní materiál
Vhodné do myčky: ne
Vhodné do trouby: ano

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop