Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Fondue LITINA 11 dílů

111176
Kolekce

Sada litinového fondue s nerezovým kahanem, podnosem a 6 kusy barevně odlišených vidliček s dřevěnou rukojetí pro přípravu čokoládového, sýrového i masového fondue. Více informací

Množství:
Cena:
899,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Báječné sýrové nebo čokoládové fondue při posezení s partnerem, přáteli nebo rodinou. Litinová nádoba o průměru 16 cm se stojanem na podnosu umožňuje díky nerezovému kahanu dokonale přihřívat čokoládu i sýrovou omáčku. Litina totiž výborně vede teplo. Připravené pochutiny stačí namáčet pomocí přiložených vidliček.

Každá vidlička délky 24 cm je na dřevěném držadle barevně označena. Celý set stačí postavit na plechový podnos, do kahanu nalít hořlavou pastu a na stojan položit nádobu s připravenou směsí k namáčení. Zkuste připravit lahodné občerstvení jinak. 

Doporučení: Při manipulaci používejte kuchyňské chňapky. Litina je specifická na údržbu, před a po použití je NUTNÉ povrch ošetřit jedlým olejem, tak se zamezí vzniku rzi. Nenechávejte ve vlhku! Nepoužívejte organické kyseliny typu octa.

Návod si prohlédněte zde >>

Vlastnosti produktu

Kolekce: LITINA
Materiál: litina, nerezová ocel, plech, kov, dřevo
Barvy: černá
Hmotnost (g): 3440
Použití: na čokoládu, na sýry, na maso
Vhodné do myčky: ne

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop