Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

Svátek matek


Ty nejkrásnější dárky jsou dárky od srdce. A právě maminky si zaslouží objetí, pohlazení a čas od času nějaký pěkný dárek. Nemusíte se ale omezovat jen na její narozeniny, začátkem května je všem maminkám věnován speciální svátek. SVÁTEK MATEK připadá letos na 14. května.

Každá maminka ocení chvilku pro sebe, kdy si může v klidu oddechnout od plného pracovního nasazení nebo od celodenní péče o děti. Pak ji jistě potěší krásný keramický hrneček s nápisem MAMINKA na horký čaj, drobné něžné šálky na kávu či malý podtácek ve tvaru srdce. Zapálí si vonnou svíčku a vychutná si atmosféru prvních teplých večerů na terase nebo při relaxu v horké koupeli.

A pokud miluje sladké a ráda peče, překvapte ji kovovou formou na dort, silikonovými formami ve tvaru srdce na měkoučké muffiny, domácí čokoládové pralinky nebo lívanečky ve tvaru srdce. Nebo stylovým textilem s nápisem NEJLEPŠÍ MAMINKA POD SLUNCEM.

Maminky, zasloužíte si drobný dárek, ani u nás na Vás nezapomínáme. Nakoukněte k nám a samy nenápadně naznačte, co by se vám líbilo. 

OxyShop icon Používáme oXyShop