Přesto vymyslet vhodný dárek pro oblíbenou učitelku nebo učitele může být trochu oříšek. Dobrého učitele si pamatujeme po celý život. Ať je to učitelka ve školce nebo vysokoškolský profesor.

U nás se můžete inspirovat zajímavými kousky.

Kromě květiny za vysvědčení se můžete vytáhnout i drobným dárkem, který je stylový i praktický.

U nás najdete originální porcelánové hrnky, doplněné potiskem NEJLEPŠÍ UČITEL / UČITELKA POD SLUNCEM z dílny Orion designérů, podtácky i svíčky.

Vyberte si z množství dárků pro svého oblíbeného učitele nebo učitelku.

JAKÝ JE TEN VÁŠ OBLÍBENÝ UČITEL?

  • UČITEL PAŘMEN: pokud hledáte za celý ročník něco praktického, složte se se spolužáky na pořádný dárek. Třeba na sadu kvalitních sklenic na nožce, ke které přidáte dobrý ročník vína, nebo soupravu skleniček na rum či domácí pálenku. I obří placatka si zaslouží Vaši pozornost.
  • UČITEL POŽITKÁŘ: milující dobré jídlo, nepohrdne dárkemv podobě stylové zástěry a chňapky. Ta se hodí nejen ke sporáku, ale také ke grilu, kde ocení i praktickou sadu grilovacího náčiní. A jestli má rád čokoládu, sada na fondue bude tím pravým dárkem, který mu můžete se spolužáky dát.
  • UČITEL SPORŤÁK: miluje turistiku, pohyb v přírodě. Tam ocení láhve na pití a v chladnějším počasí termosky a termoplechovky. Někteří učitelé tráví hodiny v posilovně, kde je potřeba mít po ruce iontové nápoje nebo čistou vodu, kterou si mohou přinést v odolné tritanové láhvi.

Pokud jste v naší vtipné typologii toho svého učitele nebo učitelku nepoznali, sáhněte jednoduše po univerzálních hrníčcích na kávu nebo svíčce

Tak se nechte inspirovat a poděkujte svému učiteli nebo učitelce. Dárky od srdce a zasloužené volno potěší každého kantora. 


A na závěr přinášíme tip na:

DOKONALÝ, VOŇAVÝ DÁREK PRO PANÍ UČITELKU NEBO PANA UČITELE:

Vlastnoručně vyrobené mýdlo potěší každého kantora. A k jeho výrobě není potřeba nic speciálního. Pouze mýdlová hmota, případně zbytky tuhého mýdla, vonná esence, hrnec a miska do vodní lázně nebo mísa do mikrovlnné trouby a forma, do které se rozehřátá hmota nalije. Tak zkuste naši formu na piškotové medvídky použít jinak než k přípravě sladkých nadýchaných brumíků. Mýdlo rozkrájejte na menší kousky, vložte do misky nad vodní lázeň nebo do mikrovlnky na max. 60°C a po rozehřátí nakapejte vonný olej. Zkuste přihodit do mýdla i květy levandule, právě kvete a krásně jej provoní.

Po nalití a ztuhnutí ve formě pak snadno díky pružnosti silikonu medvídky vyloupnete, ozdobíte mašličkou a vložíte do sáčku nebo malé taštičky. A dárek je na světě.