Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Čajník s píšťalou Stylish 3 l

113501

Moderní černý, neobvyklý nerezový čajník o objemu 3 l s odklápěcí píšťalkou, rukojetí a víčkem s plastovým úchytem. Je vhodný k ohřevu vody na všech typech sporáků včetně indukce. Více informací

Množství:
Cena:
759,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Luxusní černý nerezový čajník neobvyklého hranatého tvaru, s černými plastovými prvky, je opatřen odklápěcí píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu. Rovné dno zajistí rychlý rozvod tepla a ohřev vody nejen na kávu, čaj na všech typech spotřebičů, včetně indukce. 

Užitný objem je 2,3 l, vodu pohodlně nalijete širokým otvorem, stačí pouze sejmout nerezové víčko s kulatým plastovým úchytem. Praktická ergonomická plastová rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody. 

Doporučujeme: použít raději chňapku, tělo čajníku je rozpálené a z hrdla uniká horká pára. Vařte na velikosti plotýnky odpovídající průměru dna, naplněný minimálně do poloviny, aby nedošlo k přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody, což nemůže být důvodem k reklamaci. Pokud se po čase objeví vodní kámen, stačí povařit v čajníku vodu s octem, řádně jej pak vypláchnout a umýt teplou vodou se saponátem.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová ocel, plast
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel, plast
Indukce: ano
Barvy: černá
Výška (cm): 24
Průměr (cm): 21
Objem (l): 3
Hmotnost (g): 673
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalou
Vhodné do myčky: ne
Objem: 2,5-4 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop