Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Čajník s píšťalou Matt 2 l

111999
Kolekce

Moderní matný nerezový čajník o objemu 2 l s odklápěcí píšťalkou, rukojetí a víčkem s plastovým úchytem. Je vhodný k ohřevu vody na všech typech sporáků včetně indukce. Více informací

Množství:
Cena:
299,00 Kč
Dostupnost: Není skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Moderní matný nerezový čajník s černými plastovými prvky, je opatřen odklápěcí píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu. Rovné dno zajistí rychlý rozvod tepla a ohřev vody nejen na kávu, čaj na všech typech spotřebičů, včetně indukce. 

Užitný objem je 1,5 l, vodu pohodlně nalijete širokým otvorem, stačí pouze sejmout nerezové víčko s kulatým plastovým úchytem. Praktická plastová rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody. Navíc ji lze při plnění sklopit, ale ani při převozu nebo uložení do skříňky nezabere tolik místa.

Doporučujeme: použít raději chňapku, tělo čajníku je rozpálené a z hrdla uniká horká pára. Vařte na velikosti plotýnky odpovídající průměru dna, naplněný minimálně do poloviny, aby nedošlo k přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody, což nemůže být důvodem k reklamaci. Pokud se po čase objeví vodní kámen, stačí povařit v čajníku vodu s octem, řádně jej pak vypláchnout a umýt teplou vodou se saponátem.

Vlastnosti produktu

Kolekce: MATT
Materiál: nerezová ocel, plast
Výška (cm): 20
Průměr (cm): 18
Hmotnost (g): 366
Objem (l): 2
Objem: 1-2,5 l
Vlastnosti: s píšťalou
Indukce: ano
Vhodné do myčky: ne
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel, plast
Materiál ucha: plast

Recenze

chevron up icon

Kolekce

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop