Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Čajník s píšťalou Karin 1,8 l

111987

Červenobílý puntíkatý nerezový čajník o objemu 1,8 l s píšťalkou, rukojetí a víčkem. Je vhodný k ohřevu vody na všech typech sporáků včetně indukce. Více informací

Množství:
Cena:
499,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Zajímavý červený nerezový čajník s bílými puntíky a s plastovými prvky, je opatřen píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu. Rovné dno zajistí rychlý rozvod tepla a ohřev vody nejen na kávu, čaj na všech typech spotřebičů, včetně indukce. 

Užitný objem je 1,5 l, vodu pohodlně nalijete širokým otvorem, stačí pouze sejmout nerezové víčko s plastovým úchytem. Praktická plastová rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody. 

Doporučujeme: nejen při sejmutí píšťalky použít chňapku, i tělo čajníku je rozpálené a z hrdla uniká horká pára. Vařte na velikosti plotýnky odpovídající průměru dna, naplněný minimálně do poloviny, aby nedošlo k přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody, což nemůže být důvodem k reklamaci. Pokud se po čase objeví vodní kámen, stačí povařit v čajníku vodu s octem, řádně jej pak vypláchnout a umýt teplou vodou se saponátem.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová ocel, plast
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel, plast
Indukce: ano
Barvy: červená
Výška (cm): 22
Průměr (cm): 18
Objem (l): 1,8
Hmotnost (g): 369
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalou
Vhodné do myčky: ne
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop