Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

chevron left iconZpět

Čajník s píšťalou Diana 1,3 l

111995

Moderní nerezový čajník o objemu 1,3 l s odklápěcí píšťalkou a zajímavě řešenou černou plastovou rukojetí. Je vhodný k ohřevu vody na všech typech sporáků včetně indukce. Více informací

Množství:
Cena:
399,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Užitečné informace

chevron up icon

Menší moderní nerezový čajník s černými plastovými prvky, je opatřen odklápěcí píšťalkou, která ohlásí vařící se vodu. Rovné dno zajistí rychlý rozvod tepla a ohřev vody nejen na kávu, čaj na všech typech spotřebičů, včetně indukce. 

Užitný objem je 1 l, vodu pohodlně nalijete vylévacím otvorem. Praktická plastová ergonomická rukojeť zajišťuje dobrou manipulaci při plnění i vylévání vody. 

Doporučujeme: použít raději chňapku, tělo čajníku je rozpálené a z hrdla uniká horká pára. Vařte na velikosti plotýnky odpovídající průměru dna, naplněný minimálně do poloviny, aby nedošlo k přehřátí, změnám barvy a vyvaření vody, což nemůže být důvodem k reklamaci. Pokud se po čase objeví vodní kámen, stačí povařit v čajníku vodu s octem, řádně jej pak vypláchnout a umýt teplou vodou se saponátem.

Vlastnosti produktu

Materiál: nerezová ocel, plast
Uzávěr/víko: ano
Materiál víka/uzávěru: nerezová ocel, plast
Indukce: ano
Výška (cm): 17
Průměr (cm): 16
Objem (l): 1,3
Hmotnost (g): 331
Materiál ucha: plast
Vlastnosti: s píšťalou
Vhodné do myčky: ne
Objem: 1-2,5 l

Naposledy zobrazené

OxyShop icon Používáme oXyShop