Voňavé pečení si užijí všichni kuchaři a pekaři, ale i malí pomocníci.

Barvit vajíčka, upéct mazanec a velikonočního beránka je skoro povinnost. A pokud se vám zdá, že piškotový beránek s kandovaným ovocem je už trochu ohraný, zkuste trochu jiný recept: Beránek s vůní rumu >>  

Pak stačí nakouknout do naší nabídky, kde najdete vše od jarních vykrajovaček a pečicích forem až po stylové kousky, které osvěží běžné stolování.

  • Velikonoční pečicí formy

Když zavoní z trouby beránekvelikonoční sušenky nebo nádivka, všem se začnou sbíhat sliny. Nadýchaný piškotový beránek k Velikonocům neodmyslitelně patří. Ale i slepičky, zajíčci, velikonoční pralinky, křehké sušenky udělají velkou parádu nejen u kávy. Masožravci si mohou upéct jarní roládu, mladé skopové nebo nádivku s kopřivami. Tak buďte ve formě i o Velikonocích a pochutnejte si.

Úsměv na tváři v období Velikonoc vykouzlíte svým blízkým i čokoládovými vajíčky domácí výroby.

  • Vykrajovátka a zdobicí sáčky

Na pečení velikonočních perníčků je podstatný výsledek, ale nejlepší je ta zábava při vykrajování a zdobení. U nás najdete krásné velikonoční tvary, zajíčkyberánkyslepičky a další jarní mláďátka, které prostě musíte vyzkoušet. A zdobení bude hračka díky praktickým cukrářským sáčkům.

Zapojte rodinu a děti při zdobení velikonočních perníčků. Letos si zdobení opravdu užijete s praktickými zdobícími sáčky a pro lenochy máme embosované válečky, které vytvoří krásný reliéf skoro bez práce.

Tak hurá do toho!

  • Stolování

Prostřít velikonoční stůl stylově je hračka. Stačí jednoduché bílé nádobí, doplněné prostíráním, dřevěnými kousky a krásnými ubrousky s jarními motivy a můžete servírovat. A když se nadechnete, ve vzduchu už ucítíte jaro.

Tak si vychutnejte třeba dobrou kávu a veselé velikonoční muffiny na terase nebo v probouzející se zahradě.