V Orionu teď najdete termotašky a krásný piknikový koš se slevou až 30 %.

Akce je platná od 16. 5. do 11. 6. na e-shopu i ve všech prodejnách v České republice a na Slovensku.

TERMOTAŠKY

Na cesty, výlety nebo túry se hodí chladicí tašky, která déle udrží nápoje, připravené občerstvení či svačinu v teple nebo chladu. To zajišťuje vnitřní termoizolační vložka.

Oceníte je i v létě, kdy se u vody, na koupališti, v kempu nebo karavanu bude šikovná termotaška hodit. Navíc v nich můžete celoročně přenášet oběd či svačinu do práce a používat je v autě na služebních cestách.

V nabídce najdete s akční cenou:​​​​

  • termotašku na 1,5 l láhev: tato taška se hodí i na služební cestě autem, kdy si na čerpací stanici koupíte vychlazenou vodu. Stačí ji vložit do termotašky a udržíte ji tak déle chladnou, než kdyby ležela volně na sedadle spolujezdce.

A nebuďte smutní. I když se na e-shopu po termotaškách jen zaprášilo, tyto stylové pruhované termotašky najdete v prodejnách Orion, kde je stále ještě výběr z různých typů. Nebo sáhněte po novinkách v sekci TERMOBRAŠNY >>

KOŠ NA PIKNIK

A až se zem prohřeje, vytáhněte deku a krásný proutěný piknikový koš. Tento model má tvar srdce, takže okouzlí i vaši dranou polovičku. Snadno jej uzavřete a přenesete díky dvěma držadlům. Uvnitř má připevněnou hezkou kostkovanou textilii.

Vyražte do parku nebo kousek za město a do piknikového koše uložte toasty, ovoce, limonádu nebo vychlazené Prosecco. Pak bude piknik s vaším protějškem, rodinou a přáteli dokonalý.