Přesto vymyslet vhodný dárek pro oblíbenou učitelku nebo učitele může být trochu oříšek.

U nás se můžete inspirovat zajímavými kousky.

Dobrého učitele si pamatujeme po celý život.Ať je to učitelka ve školce nebo vysokoškolský profesor.

Kromě květiny za vysvědčení se můžete vytáhnout i drobným dárkem, který je stylový i praktický.

U nás najdete originální porcelánové hrnky, doplněné potiskem NEJLEPŠÍ UČITEL / UČITELKA POD SLUNCEM z dílny Orion designérů, podtácky i svíčky.

Vyberte si z množství dárků pro svého oblíbeného učitele nebo učitelku.

JAKÝ JE TEN VÁŠ OBLÍBENÝ UČITEL?

  • UČITEL PAŘMEN: pokud hledáte za celý ročník něco praktického, složte se se spolužáky na pořádný dárek. Třeba na sadu kvalitních sklenic na nožce, ke které přidáte dobrý ročník vína, nebo soupravu skleniček na rum či domácí pálenku. I obří placatka si zaslouží Vaši pozornost.
  • UČITEL POŽITKÁŘ: milující dobré jídlo, nepohrdne dárkemv podobě stylové zástěry a chňapky. Ta se hodí nejen ke sporáku, ale také ke grilu, kde ocení i praktickou sadu grilovacího náčiní. A jestli má rád čokoládu, sada na fondue bude tím pravým dárkem, který mu můžete se spolužáky dát.
  • UČITEL SPORŤÁK: miluje turistiku, pohyb v přírodě. Tam ocení láhve na pití a v chladnějším počasí termosky a termoplechovky. Někteří učitelé tráví hodiny v posilovně, kde je potřeba mít po ruce iontové nápoje nebo čistou vodu, kterou si mohou přinést v odolné tritanové láhvi.

Pokud jste v naší vtipné typologii toho svého učitele nebo učitelku nepoznali, sáhněte jednoduše po univerzálních hrníčcích na kávu nebo svíčce

Tak se nechte inspirovat a poděkujte svému učiteli nebo učitelce. Dárky od srdce a zasloužené volno potěší každého kantora.