Nemusí být všechno ťip ťop, adventní čas je přece o pohodové předvánoční atmosféře.

Tak zpomalte a udělejte si třeba příjemný večer, pohodlně zachumláni do deky s šálkem dobrého čaje nebo kávy.

Abyste si vychutnali chvíle jen pro sebe, chce to klid a nohy v teple. Třeba v ponožkách s motivem domků, které i se praktickou sklenicí najdete u nás. Nebo si provoňte svou domácnost kromě vůně čerstvě vytaženého cukroví zajímavou aromalampou, kam se místo vosku nebo oleje umístí do vody kousek jablíčka, skořice a jiného koření. Tenhle „jablečňák“ provoní za chvíli celý prostor.

Motiv domků se objevuje i u dalších designových kousků, které jsou nejen praktické, ale mohou být také krásným dárkem pro vaše blízké.

Zvlášť pokud mají v oblibě vaření a pečení a tahle činnost je pro ně relaxací. Ať už je pro vašeho partnera nebo přátele vše okolo gastronomie koníčkem a opravdovou vášní, bude snadné je potěšit krásnými vařečkami, stěrkami nebo knihou, kam si mohou zaznamenávat zajímavé recepty. Třeba na domácí pickles, protože vitamínů není nikdy dost.

  • A JAK VLASTNĚ VZNIKL MOTIV DOMKŮ?

Hrnky, sklenice, vařáky, stěrky i bavlněné nákupní tašky, které lze využívat pro vaše každodenní nákupy, zdobí motiv DOMKŮ. Ten vznikl v designérské dílně Orion.

Odkazuje na barokní a klasicistní ráz litomyšlského náměstí s řadou domů s podloubím (patriot bude trvat jistě na termínu „podsíň“). V tomhle moderním a zároveň historickém městě má Orion totiž své sídlo. A je na to náležitě pyšný.

Tak prožijte kouzelné vánoční svátky a celý zimní čas, ať už jste kdekoli. V klidu a pohodě.

Váš Orion.