1/ UDRŽÍ NÁPOJ AŽ 12 HODIN TEPLÝ

- horký čaj, svařáček nebo kávu můžete popíjet průběžně, pokud naplníte termosku do cca 90 % jejího objemu. A to díky principu dvoustěnného nerezového pláště a pevného uzavření víčkem s těsněním. Termoefekt funguje samozřejmě i obráceně, tedy pokud chcete uchovat déle nápoj pěkně vychlazený.

2/ STAČÍ VYKLOPIT A PÍT

- nemusíte v případě žízně nebo chladu sundávat víčko, stačí jednoduše vyklopit pítko v horní části. Nápoj vás zahřeje a vy se nepolijete. Víčko je opatřeno těsněním, které zamezí nechtěnému vylití tekutiny. Do batohu, na čalounění v autě i na bundu.

3/ PŘI NECHTĚNÉM PÁDU SE TERMOPLECHOVKA NEROZBIJE

- nerezová konstrukce termoplechovky snese i lecjaký pád a náraz, zvlášť pokud upadne při svižnějším manévru v autě nebo školákovi z postranní kapsy batohu.

4/ BUDE VŽDY PO RUCE K DOPLNĚNÍ TEKUTIN A UDRŽOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU

- menší objemy se výborně hodí do držáku v autě, kam si normálně odkládáte kelímek s kávou. Větší termoplechovky zase pokryjí dopolední množství tekutin u školáků a studentů, vždy připravené uhasit žízeň.

5/ ORIGINÁLNÍ, MODERNÍ DESIGN PŘITÁHNE POZORNOST

- u nás najdete jemné dekory a barvy, které okouzlí něžné duše. Neonové barvy a potisky ve streetart stylu zaujmou i náročného teenegera nebo sportovce. Navíc bude termoska-plechovka stylovkou přesně podle vašeho gusta. Většina dekorů totiž vznikla v Orion designérské dílně. Výsledkem jsou barvy a potisky, mezi nimiž si vybere tu pravou termoplechovku každý.

A nakonec máme dobrý tip na podzimní výšlapy nebo toulky přírodou. Kvalitní nerezové termosky s víčkem a tlačítkovým uzávěrem stisknutím buď uzavřete nebo nápoj nalijete. Odolné víčko totiž slouží jako samostatný pohárek, což oceníte jak v rukavicích na horách, tak i u zapíjení léků při nemoci.