Image title
Image title
Image title
Image title
Image title

Newsletter

Sada nádobí nepř. povrch INGENIO 5+odním. rukojeť

Číslo položky 113131
Stačí jedno cvaknutí a vaření na špičkové úrovni je teď snadné a jasné! Díky řadě Ingenio a její 100% bezpečné odnímatelné rukojeti můžete pouhým cvaknutím přepínat mezi jednotlivými nádobami. Vařte mezi sporákem a troubou, podávejte přímo na stůl a uchovávejte pokrmy v chladničce. Ve vaší kuchyňské
Předpokládaná dostupnost na prodejnách:
Popis
Stačí jedno cvaknutí a vaření na špičkové úrovni je teď snadné a jasné! Díky řadě Ingenio a její 100% bezpečné odnímatelné rukojeti můžete pouhým cvaknutím přepínat mezi jednotlivými nádobami. Vařte mezi sporákem a troubou, podávejte přímo na stůl a uchovávejte pokrmy v chladničce. Ve vaší kuchyňské lince pak oceníte vynikající stohovatelnost a prostorovou nenáročnost. Nádoby Ingenio jsou kompatibilní se všemi zdroji ohřevu včetně indukce, do trouby používejte bez rukojeti a bez víčka. Bezpečná patentovaná odnímatelná rukojeť unese až 10 kg a vztahuje se na ni 10letá záruka. Vhodné pro mytí v myčce (kromě rukojeti). Zdravé vaření: povrchy bez PFOA a recyklovatelné výrobky. Materiál: hliník opatřený trvanlivou nepřilnavou povrchovou úpravou Titanium Mineralia, plastové víčko. Sada 6 dílů. Rozměry: pánve pr. 24 cm, v. 5 cm/pr. 28 cm, v. 5 cm/pr. 30 cm, v. 8,5 cm, rendlík s víčkem pr. 20 cm, v. 9 cm.
Specifikace
EAN
Rozměr (čistý)
Počet jednotek v balení
Novinka
Výprodej
Recenze (2)
  • Jack Johnathon Chain
    perfect service
  • Maximální spokojenost.
    Promyšlené a velice kvalitní, nádherný vzhled. Společnost Orion tuto sadu nabízí o 800 Kč levněji než alza. Nikde levněji než v Orionu sehnat nelze.
    Načítání
    Načítání