Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KATALOGY, MAGAZÍNY


KATALOGY, MAGAZÍNY

Inspirace, tipy a vychytávky v našich tiskovinách. NOVÝ MAGAZÍN je tady.

Nová podoba 100 stránkového magazínu, na kterém jsme dlouho pilně pracovali, je tu.

Pojďte se pokochat vybranými tématy, třeba vás inspirujeme k tomu, že si něco dobrého uvaříte, upečete. Možná se rozhodnete zkrášlit svou domácnost, obnovit starší kuchyňské nádobí nebo vyladit každodenní i sváteční stolování podle aktuálních trendů. 

Prohlédněte si ho zde >>

Nejen na pultech našich prodejen jsou zákazníkům k dispozici malé, dvacetistránkové časopisy plné novinek, šikovných pomocníků, tipů a receptů, které Vás inspirují nejen při vánočním pečení.

Vůně cukroví, uždibování lineckého nebo ořechového těsta a všudypřítomné napětí z blížícího se Ježíška je znamením, že se svátky blíží.

Můžete si ho prohlédnout zde >>

Málokde najdete takové množství kvalitních nerezových vykrajovaček, jako u nás. A abyste měli dokonalý přehled, co v Orionu najdete, připravili jsme menší katalog, který se věnuje přímo sortimentu vykrajovaček, zdobicím sáčkům a špičkám. Hobby zdobení i profesionální výtvory tak půjdou zase o trochu jednodušeji od ruky.

20-stránkový katalog  najdete v online verzi tady >>

jak upéct domácí chlebaZnáte to. Utrhnout si kousek z čerstvě upečeného, ještě teplého chleba nebo houstičky, to je prostě lahůdka, i když po tom může bolet břicho. Ale někdy to prostě nejde vydržet.

Katalog plný zajímavých informací, tipů a vychytávek, díky kterým bude pečení domácího pečiva hračka, je tu.

Můžete si ho prohlédnout zde >>

 

Ověřené kvalitní nádobí, které je jednou z nejoblíbenějších položek v našem sortimentu. 

To je kolekce nádobí Grande s nepřilnavým povrchem. Díky němu můžete vařit, grilovat, zapékat a opékat s minimálním množstvím tuku, bez připalování. 

Celý sortiment s tipy, na co a jak použít šikovné pánve, hrnce, kastroly i pečicí formy, najdete zde >>

Nesmí chybět v kuchyňském "arzenálu" žádného kuchaře či kuchařky.

Široké možnosti použití, obrovská odolnost při vaření, pečení, restování i následném umývání v ruce nebo v myčce, to jsou jedny z mnoha výhod tohoto odolného materiálu.

Prohlédněte si jej zde >>

KATALOG KEMPOVÁNÍCestování karavanem nebo obytným autem  je velmi oblíbené a v posledních letech opravdu “in”.

Dali jsme si proto záležet při výběru položek, které se hodí nejen do chatky, karavanu, ale i dětem na táboře.

Inspirujte se zde >>

Máte rádi poctivou šlehačku, domácí sušenky, těstoviny nebo šťavnaté mleté maso? Vybrali jsme strojky, mlýnky, lisy, kráječe, lahve na šlehačku a další kousky.

O šikovných pomocnících nejen do kuchyně se můžete dočíst v magazínu Mechanismy. 

Najdete jej zde >>


Orion není pouze svět kuchyně a domácnosti, je to také svět s vůní benzínu a hřmotem motorů. Ať už na dvou nebo čtyřech kolech, a třeba i s lyžařem na zády. A tak, jako se na trati závodníci spoléhají na skvěle seřízené závodní stroje, jsou pro ně důležití i spolehliví pomocníci do domácnosti. 

Firma Orion roky podporuje závodníky v mnoha kategoriích a různých odvětvích moto sportu: DAKAR, MOTOKROS, NASCAR, MOTOKÁRY...

Najdete jej zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop