Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

KATALOGY, MAGAZÍNY


KATALOGY, MAGAZÍNY

Inspirace, tipy a vychytávky v našich tiskovinách. NOVÝ MAGAZÍN je tady.

Nová podoba 100 stránkového magazínu, na kterém jsme dlouho pilně pracovali.

Představujeme široké spektrum zboží z kategorie stolování, vaření, pečení, vybavení domácnosti i s tipy na dárky. Podívali jsme se na zpracování sezónního ovoce a zeleniny, co dobrého si uvařit v sychravých dnech, ale i jaké trendy v bydlení jsou in a jak zkombinovat zařízení interiéru se stylovými kousky z Orionu. I Vánoce budou letos bohaté, stačí si jen vybrat :)

Prohlédněte si ho zde >>

Nejen na pultech našich prodejen se objevují tzv. "Vychytávky". Je to 20 stránkový dvouměsíčník plný novinek, šikovných pomocníků, receptů, tipů atd. Tohle číslo jsme věnovali pečení křupavého domácího pečiva, představili jsme ostré kuchyňské nože, inovativní kuchyňské váhy a možnosti uložení náčiní, bylinek, potravin a sezónního oblečení.

Můžete si ho prohlédnout zde >>

 

Ověřené kvalitní nádobí, které je jednou z nejoblíbenějších položek v našem sortimentu. 

To je kolekce nádobí Grande s nepřilnavým povrchem. Díky němu můžete vařit, grilovat, zapékat a opékat s minimálním množstvím tuku, bez připalování. 

Celý sortiment s tipy, na co a jak použít šikovné pánve, hrnce, kastroly i pečicí formy, najdete zde >>

Nesmí chybět v kuchyňském "arzenálu" žádného kuchaře či kuchařky.

Široké možnosti použití, obrovská odolnost při vaření, pečení, restování i následném umývání v ruce nebo v myčce, to jsou jedny z mnoha výhod tohoto odolného materiálu.

Prohlédněte si jej zde >>

Máte rádi poctivou šlehačku, domácí sušenky, těstoviny nebo šťavnaté mleté maso? Vybrali jsme strojky, mlýnky, lisy, kráječe, lahve na šlehačku a další kousky.

O šikovných pomocnících nejen do kuchyně se můžete dočíst v magazínu Mechanismy. 

Najdete jej zde >>


Orion není pouze svět kuchyně a domácnosti, je to také svět s vůní benzínu a hřmotem motorů. Ať už na dvou nebo čtyřech kolech, a třeba i s lyžařem na zády. A tak, jako se na trati závodníci spoléhají na skvěle seřízené závodní stroje, jsou pro ně důležití i spolehliví pomocníci do domácnosti. 

Firma Orion roky podporuje závodníky v mnoha kategoriích a různých odvětvích moto sportu: DAKAR, MOTOKROS, NASCAR, MOTOKÁRY...

Najdete jej zde >>

OxyShop icon Používáme oXyShop