Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

VYCHYTÁVKY DO KUCHYNĚ I KOUPELNY


VYCHYTÁVKY DO KUCHYNĚ I KOUPELNY

Šikovní malí pomocníci se při mytí nádobí, úklidu i při koupeli vždycky hodí.

Někdy se zdají být neviditelní, přesto je oceníte, když budou po ruce.

Stojí za zamyšlení, kolik plísní a bakterií může být v trvale mokré houbě na nádobí. Tu je třeba pravidelně měnit nebo ji umístit tak, aby mohla rychleji vyschnout. S tím pomohou šikovné držáky na houbu, které lze zavěsit nebo upevnit pomocí přísavky. Na kuchyňské i sprchové baterii, na dřezu nebo na stěně nad ním. Vždy na svém místě.

Další novinkou jsou lapače nečistot do dřezu nebo do odtoku vany. Zachytí hrubé zbytky potravin při umývání nádobí, čištění zeleniny, brambor před škrabáním slupky, v koupelně zase vlasy.

Samostatnou kapitolou je otázka velkého množství odpadků a různých zbytků nejen po vaření, úklidu domácnosti, na chalupě, v kanceláři či provozovně. Většinu odpadu lze vytřídit do voňavých odpadkových sáčků a později do barevných kontejnerů na ulici či sídlišti. Nerecyklovatelné odpadky pak do běžného, komunálního odpadu a rostlinné zbytky do nového koše na bioodpad. Ten pak vynesete pohodlně na kompost nebo do hnědých popelnic.
OxyShop icon Používáme oXyShop