Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

VELIKONOČNÍ NOVINKY


VELIKONOČNÍ NOVINKY

Nebude to dlouho trvat a jsou tu Velikonoce. Popeleční středou končí masopust a až do 10. dubna nastává doba půstu. Už teď se intenzivně připravujeme na období Velikonoc. 

Přicházíme s několika zajímavými novinkami, které Vás mohou inspirovat k velikonočnímu pečení.

  • Dřevěné razítko a váleček s originálním reliéfem usnadní dekorování perníčků a sušenek. Stačí je do vyváleného těsta obtisknout, vykrojit hezké tvary pomocí velikonočních vykrajovaček a šup s nimi do trouby. Takové sušenky se hodí nejen ke kávě, ale i jako zajímavá výslužka pro kluky koledníky. Tu jim můžete dát v roztomilé papírové tašce.

  • Rozšiřujeme i sortiment jarních silikonových forem, které jsou jako stvořené k výrobě roztomilých muffinků ve tvaru slepičky nebo čokoládových zajíčků.

  • Oříšky a čokoládu do piškotového beránka, kopřivy na nádivku nebo voňavé bylinky na jarní kuřátko pohodlně nakrájíte na skleněných krájecích podložkách. Mají protiskluzové podložky, takže zůstanou pěkně na místě.

OxyShop icon Používáme oXyShop