Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

ROZTOMILÉ NÁDOBÍ PRO DĚTI


ROZTOMILÉ NÁDOBÍ PRO DĚTI

Lehké a odolné nádobí ocení nejen rodiče malých nezbedů. Tyhle novinky potěší hlavně děti.

Díky originálním veselým motivům bude malým rošťákům či princeznám chutnat každé jídlo.

  • Nově u nás najdete samostatné mělké a hluboké talíře pro malé dobrodruhy. Mělké talíře se hodí k servírování snídaně, čerstvé zeleniny, oblíbené rajské omáčky s těstovinami nebo špaget.

Hluboké talíře a misky zase vaši drobečci ocení při přípravě snídaňových cereálií nebo při podávání polévky.

Díky motivům, které vznikly v dílně Orion designérů si u jídla můžete s dětmi můžete povídat o tom, jaká zvířátka žijí v ZOO nebo v Africe a která se chovají na statku či farmě. Třeba u babičky a dědečka.

V nabídce nyní máme i sady plastového nádobí s motivem autíček nebo kocourků, které si mnozí oblíbili v porcelánovém provedení. Někdy se ale lehké nádobí hodí více než porcelán. Např. na dovolené, na chalupě, v karavanu nebo v dětské skupině.

Navíc vydrží teploty od -20 °C do +95°C, lze je použít k ohřevu v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. Podrobnější informace najdete v popisu u každé položky.

  • I pružné prostírání zajistí, že nebudou drobečky, rýže či omáčka všude po stole. Drobky po jídle stačí sesypat do koše a prostírání otřít nebo umýt běžným způsobem.

  • Nakonec si necháváme drobnost, která se skvěle osvědčila při oslavách, na zahradní grilovačce nebo dětské párty. Jsou to malé barevné rozlišovače, kterými lze označit sklenici tak, aby si ji každý poznal.
OxyShop icon Používáme oXyShop