Tento e-shop nemusí ve vašem prohlížeči fungovat správně! Doporučujeme použít některý z novějších prohlížečů. Více informací

JEDNODUŠŠÍ GRILOVÁNÍ


JEDNODUŠŠÍ GRILOVÁNÍ

U nás najdete velké množství grilovacích desek, náčiní a různých pomocníků. A aby byla pohoda u grilu ještě větší a grilování jednodušší, připravili jsme pro vás zajímavé novinky.

Jsou to grilovací mřížky, do nichž svou oblíbenou dobrotu uzavřete a ugrilujete z obou stran v podstatě bez poškození celistvosti a zbytečného otáčení menších částí.

Oceníte je hlavně v případě ryb. Zvlášť např. pstruh se často kůží chytne ke grilovací desce a dojde k potrhání celého kusu nebo jemného filetu. Drobná zelenina zůstane v mřížce uzavřena a nemusíte tak každý kousek papriky, cuketky či žampionů otáčet zvlášť. Mřížky se hodí ale i na pořádný kus masa, sýr na gril nebo domácí hamburgery.

Další vychytávkou je opékací teleskopická vidlice, kterou vytažením prodloužíte až na 86 cm. Ani u velkého táboráku nehrozí, že budete muset trpět žárem v blízkosti ohně. V bezpečné vzdálenosti si opečete na ohni špekáček, klobásu nebo rohlík. Po použití a umytí vidlici opět složíte, vejde se pohodlně nejen do krosny, ale i do zavazadla v autě nebo zásuvce v karavanu.

A aby bylo grilovanou dobrotu čím spláchnout, sáhněte po nových skleničkách. Vychutnáte si tak s přáteli či rodinou dobré víno, prosecco v úzké sklenici na sekt nebo jim můžete namíchat speciální koktejl. Tak hurá do toho, grilovací sezóna právě začíná.

OxyShop icon Používáme oXyShop